VVJ - 11.04.2018

Info & rajoitukset
- Kilpailujen vastuuhenkilö on Hapero (VRL-06115) ja järjestyspaikka Hengenvaara (HENG1633).
- Kilpailuun osallistuvalle VRL-tunnus on pakollinen, seuraan kuuluminen suositeltavaa. Hevosten VH-tunnukset eivät ole pakollisia.
- Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla.

- Yksi valjakko korkeintaan yhteen yhdistettyyn luokkaan tai kahteen eri osakoeluokkaan.
- Jokaiseen luokkaan otetaan 30 osallistujaa.
- Max 3 valjakkoa/luokka per ajaja.



Osallistumisohjeet
VIP 10.4.2018
Osallistu sähköpostiin hapero@iki.fi otsikoiden VVJ191-240

Luokka
Ajaja (VRL-00000) - H1 VH00-000-0000

Luokat:
1. Vaativa tarkkuuskoe yksilöille 30/30
2. Vaativa tarkkuuskoe yksilöille 30/30

OSALLISTUJATILANNE PÄIVITETTY
4.4.2018 klo 11:08




Osallistujatilanne tarkistettavissa kutsuryppään ensimmäisestä kutsusta.

Ryppään kaikki kutsut: VVJ191, VVJ192, VVJ193, VVJ194, VVJ195, VVJ196, VVJ197, VVJ198, VVJ199, VVJ200, VVJ201, VVJ202, VVJ203, VVJ204, VVJ205, VVJ206, VVJ207, VVJ208, VVJ209, VVJ210, VVJ211, VVJ212, VVJ213, VVJ214, VVJ215, VVJ216, VVJ217, VVJ218, VVJ219, VVJ220, VVJ221, VVJ222, VVJ223, VVJ224, VVJ225, VVJ226, VVJ227, VVJ228, VVJ229, VVJ230, VVJ231, VVJ232, VVJ233, VVJ234, VVJ235, VVJ236, VVJ237, VVJ238, VVJ239, VVJ240


Luokka 1, Vaativa tarkkuuskoe yksilöille

1. Leenu (VRL-14490) - Rallatella VH18-018-0499 
2. tvisha (VRL-01671) - Joy Joy Cirein VH18-046-0001 
3. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Hiiridroidi VH17-018-0273 
4. Hapero (VRL-06115) - Mörkövaaran Tähkäpää VH18-018-0540 
5. leah (VRL-11532) - Vähäpellon Nokihalla VH17-018-1294 
6. Hazel (VRL-14333) - Vähäpellon Rakkauslaulu
7. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Kompura VH18-018-0449
8. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Droidiina VH17-018-0272
9. Enni (VRL-09601) - Tukkijätkä VH17-018-2065
10. Vibaja (VRL-00727) - Spiritual Spider 5594 VH16-046-0006
11. Veera R. (VRL-10735) - Ponipalleron Syysilta
12. Hazel (VRL-14333) - Jukoliste
13. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Tarmo VH18-018-0439
14. Veera R. (VRL-10735) - Kaapparin Minerva
15. Enni (VRL-09601) - Teilikorven Metsähinen VH17-018-1816
16. Vibaja (VRL-00727) - Sagavik Judit VH16-053-0039
17. tvisha (VRL-01671) - Nopparuletti VH18-018-0133
18. leah (VRL-11523) - Moorgate Thor VH18-026-0009
19. Desmi (VRL-14548) - Duke d'Alvino
20. Hazel (VRL-14333) - Mörkövaaran Runoruusu
21. Vibaja (VRL-00727) - Tuiskulan Antewar Ion VH15-046-0217
22. Oresama (VRL-02753) - Rölli-Peikon Residenssi VH17-018-0776
23. Leenu (VRL-14990) - Runon Kosti VH16-018-2667
24. Desmi (VRL-14548) - Derian Aksel
25. leah (VRL-11523) - Chula Vista Crush VH17-017-0447
26. Desmi (VRL-14548) - Barbara of Smithloch
27. tvisha (VRL-01671) - Timanttiponi VH18-018-0324
28. Enni (VRL-09601) - Kapeenvalkea VH18-018-0062
29. Veera R. (VRL-10735) - Wyat Tumbleflump Monster Elf
30. Leenu (VRL-14490) - Mörkövaaran Walmetti VH18-018-0546 

Luokka 2, Vaativa tarkkuuskoe yksilöille

1. Hazel (VRL-14333) - Vähäpellon Rakkauslaulu 
2. leah (VRL-11532) - Vähäpellon Nokihalla VH17-018-1294 
3. Veera R. (VRL-10735) - Kaapparin Minerva 
4. Veera R. (VRL-10735) - Wyat Tumbleflump Monster Elf 
5. tvisha (VRL-01671) - Doraya Cirein 
6. Enni (VRL-09601) - Teilikorven Metsähinen VH17-018-1816
7. tvisha (VRL-01671) - Nopparuletti VH18-018-0133
8. Enni (VRL-09601) - Kapeenvalkea VH18-018-0062
9. Hapero (VRL-06115) - Mörkövaaran Tähkäpää VH18-018-0540
10. tvisha (VRL-01671) - Timanttiponi VH18-018-0324
11. Hazel (VRL-14333) - Mörkövaaran Runoruusu
12. Hazel (VRL-14333) - Jukoliste
13. Vibaja (VRL-00727) - Spiritual Spider 5594 VH16-046-0006
14. Oresama (VRL-02753) - Rölli-Peikon Residenssi VH17-018-0776
15. Desmi (VRL-14548) - Agatha of Smithloch
16. Vibaja (VRL-00727) - Sagavik Judit VH16-053-0039
17. Leenu (VRL-14990) - Runon Kosti VH16-018-2667
18. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Kompura VH18-018-0449
19. Desmi (VRL-14548) - Calypso of Smithloch
20. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Droidiina VH17-018-0272
21. Desmi (VRL-14548) - Elsa of Smithloch
22. Vibaja (VRL-00727) - Tuiskulan Antewar Ion VH15-046-0217
23. Enni (VRL-09601) - Tukkijätkä VH17-018-2065
24. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Tarmo VH18-018-0439
25. Leenu (VRL-14490) - Mörkövaaran Walmetti VH18-018-0546
26. Leenu (VRL-14490) - Rallatella VH18-018-0499
27. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Hiiridroidi VH17-018-0273
28. Veera R. (VRL-10735) - Ponipalleron Syysilta
29. leah (VRL-11523) - Moorgate Rhosyn Aur VH18-026-0027
30. leah (VRL-11523) - Llanblach Caer Llion VH18-024-0023