VVJ - 20.04.2018

Info & rajoitukset
- Kilpailujen vastuuhenkilö on Hapero (VRL-06115) ja järjestyspaikka Hengenvaara (HENG1633).
- Kilpailuun osallistuvalle VRL-tunnus on pakollinen, seuraan kuuluminen suositeltavaa. Hevosten VH-tunnukset eivät ole pakollisia.
- Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla.

- Yksi valjakko korkeintaan yhteen yhdistettyyn luokkaan tai kahteen eri osakoeluokkaan.
- Jokaiseen luokkaan otetaan 50 osallistujaa.
- Max 5 valjakkoa/luokka per ajaja.



Osallistumisohjeet
VIP 5.4.2018
Osallistu sähköpostiin hapero@iki.fi otsikoiden VVJ181-190

Luokka
Ajaja (VRL-00000) - H1 VH00-000-0000

Luokat:
1. Vaativa tarkkuuskoe yksilöille
2. Vaativa tarkkuuskoe yksilöille




Osallistujatilanne tarkistettavissa kutsuryppään ensimmäisestä kutsusta.

Ryppään kaikki kutsut: VVJ181, VVJ182, VVJ183, VVJ184, VVJ185, VVJ186, VVJ187, VVJ188, VVJ189, VVJ190


Luokka 1, Vaativa tarkkuuskoe yksilöille

1. Oresama (VRL-02753) - Kollektiivinen Hulluus VH16-018-1245 
2. Hapero (VRL-06115) - Huvin Mustahurma VH18-018-0141 
3. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Kompura VH18-018-0449 
4. PJ (VRL-14469) - Viisikon Sinitaivas 
5. Dimma (VRL-08204) - Sudentaival VH16-018-0753 
6. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Mölliina 
7. Dimma (VRL-08204) - Equivalent KH VH17-017-0125 
8. Hapero (VRL-06115) - Huvin Saskia VH18-018-0137
9. EmmiN. (VRL-03385) - Crawling Cedina
10. Reprobate (VRL-01333) - Kahmon Hurmiosielu VH17-018-0144
11. Hapero (VRL-06115) - Mörkövaaran Tähkäpää VH18-018-0540
12. Dimma (VRL-08204) - Claridge Hemming VH15-028-0300
13. Jannica (VRL-04799) - Ponipalleron Verne VH16-017-0192
14. PJ (VRL-14469) - Fridan Sanavalmis
15. Pierre (VRL-10531) - Kadon Vianna
16. Jannica (VRL-04799) - Ponipalleron Pablo VH16-017-0175
17. sarqquu (VRL-04374) - A.D. Kissing Crystal VH17-057-0007
18. Pierre (VRL-10531) - Kadon Valiokas
19. Leenu (VRL-14490) - Mörkövaaran Walmetti VH18-018-0546
20. EmmiN. (VRL-03385) - Arhavney Shalya
21. Jannica (VRL-04799) - Lille Brilled VH16-028-0253
22. Leenu (VRL-14490) - Rallatella VH18-018-0499
23. Jannica (VRL-04799) - Vähäpellon Jääsuklaa VH16-018-2698
24. Vibaja (VRL-00727) - Sagavik Judit VH16-053-0039
25. Oresama (VRL-02753) - Suhina-Lempi VH17-018-0711
26. Pierre (VRL-10531) - Kadotettu Hapanteri
27. Dimma (VRL-08204) - Odella Speed VH14-028-0425
28. reibili (VRL-10965) - Duanin Hukkaputki VH17-018-2020
29. Desmi (VRL-14548) - Barbara of Smithloch
30. Jannica (VRL-04799) - Adinan Leonardo VH17-018-1928
31. Desmi (VRL-14548) - Calypso of Smithloch
32. Reprobate (VRL-01333) - Kahmon Keksitaika VH17-018-1134
33. Dimma (VRL-08204) - Claridge Ottilia VH17-028-0016
34. EmmiN. (VRL-03385) - Mayhem Flame Dust VH18-017-0077
35. Desmi (VRL-14548) - Agatha of Smithloch
36. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Droidiina VH17-018-0272
37. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Tarmo VH18-018-0439
38. Desmi (VRL-14548) - Duke d'Alvino
39. Pierre (VRL-10531) - Kadon Dimangi
40. EmmiN. (VRL-03385) - Mayhem Candy Cane VH17-017-0513
41. PJ (VRL-14469) - Ruusupellon Tuttiritari
42. sarqquu (VRL-04374) - A.D. Leon Lad VH17-046-0034
43. Desmi (VRL-14548) - Derian Aksel
44. sarqquu (VRL-04374) - Wyat Wild Future VH16-017-0578
45. Leenu (VRL-14990) - Runon Kosti VH16-018-2667
46. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Esi-Isä
47. Pierre (VRL-10531) - Mörkövaaran Muskoni VH16-018-1999
48. Vibaja (VRL-00727) - Spiritual Spider 5594 VH16-046-0006
49. EmmiN. (VRL-03385) - Mayhem Comfort Colada
50. Vibaja (VRL-00727) - Tuiskulan Antewar Ion VH15-046-0217 

Luokka 2, Vaativa tarkkuuskoe yksilöille

1. Desmi (VRL-14548) - Rebekka of Smithloch 
2. EmmiN. (VRL-03385) - Arhavney Shalya 
3. Pierre (VRL-10531) - Mörkövaaran Muskoni VH16-018-1999 
4. Hapero (VRL-06115) - Mörkövaaran Tähkäpää VH18-018-0540 
5. Oresama (VRL-02753) - Suhina-Lempi VH17-018-0711 
6. Vibaja (VRL-00727) - Sagavik Judit VH16-053-0039 
7. Desmi (VRL-14548) - Punasamettikakku 
8. Dimma (VRL-08204) - Keikarin Rallatus
9. Dimma (VRL-08204) - Pirunkorven Hopitti VH17-018-0746
10. Hapero (VRL-06115) - Huvin Saskia VH18-018-0137
11. sarqquu (VRL-04374) - Wyat Wild Future VH16-017-0578
12. PJ (VRL-14469) - Viisikon Sinitaivas
13. sarqquu (VRL-04374) - A.D. Kissing Crystal VH17-057-0007
14. PJ (VRL-14469) - Fridan Sanavalmis
15. Pierre (VRL-10531) - Kadon Dimangi
16. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Esi-Isä
17. Leenu (VRL-14490) - Rallatella VH18-018-0499
18. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Tarmo VH18-018-0439
19. Reprobate (VRL-01333) - Kahmon Keksitaika VH17-018-1134
20. sarqquu (VRL-04374) - A.D. Leon Lad VH17-046-0034
21. Desmi (VRL-14548) - Mareike
22. Vibaja (VRL-00727) - Tuiskulan Antewar Ion VH15-046-0217
23. EmmiN. (VRL-03385) - Crawling Cedina
24. Jannica (VRL-04799) - Ponipalleron Pablo VH16-017-0175
25. Desmi (VRL-14548) - Elsa of Smithloch
26. Jannica (VRL-04799) - Lille Brilled VH16-028-0253
27. Desmi (VRL-14548) - Élan of Smithloch
28. Jannica (VRL-04799) - Vähäpellon Jääsuklaa VH16-018-2698
29. Reprobate (VRL-01333) - Kahmon Hurmiosielu VH17-018-0144
30. EmmiN. (VRL-03385) - Mayhem Comfort Colada
31. Dimma (VRL-08204) - Tervatöyhtö
32. Oresama (VRL-02753) - Kollektiivinen Hulluus VH16-018-1245
33. Leenu (VRL-14490) - Mörkövaaran Walmetti VH18-018-0546
34. Hapero (VRL-06115) - Huvin Mustahurma VH18-018-0141
35. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Kompura VH18-018-0449
36. Dimma (VRL-08204) - Ponipalleron Harkimo VH17-018-1009
37. Dimma (VRL-08204) - Ruskavaaran Kultanauha VH18-018-0492
38. PJ (VRL-14469) - Ruusupellon Tuttiritari
39. Pierre (VRL-10531) - Kadon Valiokas
40. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Mölliina
41. EmmiN. (VRL-03385) - Mayhem Flame Dust VH18-017-0077
42. EmmiN. (VRL-03385) - Mayhem Candy Cane VH17-017-0513
43. Pierre (VRL-10531) - Kadon Vianna
44. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Droidiina VH17-018-0272
45. Leenu (VRL-14990) - Runon Kosti VH16-018-2667
46. Jannica (VRL-04799) - Ponipalleron Verne VH16-017-0192
47. Pierre (VRL-10531) - Kadotettu Hapanteri
48. Vibaja (VRL-00727) - Spiritual Spider 5594 VH16-046-0006
49. reibili (VRL-10965) - Mörkövaaran Ärripurri VH18-018-0579
50. Jannica (VRL-04799) - Adinan Leonardo VH17-018-1928