VVJ - 17.04.2018

Info & rajoitukset
- Kilpailujen vastuuhenkilö on Hapero (VRL-06115) ja järjestyspaikka Hengenvaara (HENG1633).
- Kilpailuun osallistuvalle VRL-tunnus on pakollinen, seuraan kuuluminen suositeltavaa. Hevosten VH-tunnukset eivät ole pakollisia.
- Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla.

- Yksi valjakko korkeintaan yhteen yhdistettyyn luokkaan tai kahteen eri osakoeluokkaan.
- Jokaiseen luokkaan otetaan 50 osallistujaa.
- Max 5 valjakkoa/luokka per ajaja.



Osallistumisohjeet
VIP 5.4.2018
Osallistu sähköpostiin hapero@iki.fi otsikoiden VVJ181-190

Luokka
Ajaja (VRL-00000) - H1 VH00-000-0000

Luokat:
1. Vaativa tarkkuuskoe yksilöille
2. Vaativa tarkkuuskoe yksilöille




Osallistujatilanne tarkistettavissa kutsuryppään ensimmäisestä kutsusta.

Ryppään kaikki kutsut: VVJ181, VVJ182, VVJ183, VVJ184, VVJ185, VVJ186, VVJ187, VVJ188, VVJ189, VVJ190


Luokka 1, Vaativa tarkkuuskoe yksilöille

1. Jannica (VRL-04799) - Adinan Leonardo VH17-018-1928 
2. sarqquu (VRL-04374) - A.D. Leon Lad VH17-046-0034 
3. Dimma (VRL-08204) - Claridge Hemming VH15-028-0300 
4. sarqquu (VRL-04374) - A.D. Kissing Crystal VH17-057-0007 
5. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Kompura VH18-018-0449 
6. Vibaja (VRL-00727) - Spiritual Spider 5594 VH16-046-0006 
7. Desmi (VRL-14548) - Calypso of Smithloch 
8. Pierre (VRL-10531) - Kadon Valiokas
9. Oresama (VRL-02753) - Kollektiivinen Hulluus VH16-018-1245
10. Leenu (VRL-14490) - Rallatella VH18-018-0499
11. Pierre (VRL-10531) - Kadotettu Hapanteri
12. PJ (VRL-14469) - Ruusupellon Tuttiritari
13. EmmiN. (VRL-03385) - Mayhem Candy Cane VH17-017-0513
14. Dimma (VRL-08204) - Sudentaival VH16-018-0753
15. Desmi (VRL-14548) - Derian Aksel
16. Jannica (VRL-04799) - Lille Brilled VH16-028-0253
17. Leenu (VRL-14990) - Runon Kosti VH16-018-2667
18. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Droidiina VH17-018-0272
19. Jannica (VRL-04799) - Ponipalleron Verne VH16-017-0192
20. Jannica (VRL-04799) - Ponipalleron Pablo VH16-017-0175
21. reibili (VRL-10965) - Duanin Hukkaputki VH17-018-2020
22. Leenu (VRL-14490) - Mörkövaaran Walmetti VH18-018-0546
23. sarqquu (VRL-04374) - Wyat Wild Future VH16-017-0578
24. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Mölliina
25. Reprobate (VRL-01333) - Kahmon Keksitaika VH17-018-1134
26. Pierre (VRL-10531) - Kadon Dimangi
27. EmmiN. (VRL-03385) - Mayhem Comfort Colada
28. Dimma (VRL-08204) - Claridge Ottilia VH17-028-0016
29. Jannica (VRL-04799) - Vähäpellon Jääsuklaa VH16-018-2698
30. EmmiN. (VRL-03385) - Mayhem Flame Dust VH18-017-0077
31. Desmi (VRL-14548) - Barbara of Smithloch
32. Hapero (VRL-06115) - Mörkövaaran Tähkäpää VH18-018-0540
33. Pierre (VRL-10531) - Mörkövaaran Muskoni VH16-018-1999
34. Desmi (VRL-14548) - Duke d'Alvino
35. EmmiN. (VRL-03385) - Crawling Cedina
36. Vibaja (VRL-00727) - Sagavik Judit VH16-053-0039
37. Desmi (VRL-14548) - Agatha of Smithloch
38. Oresama (VRL-02753) - Suhina-Lempi VH17-018-0711
39. Vibaja (VRL-00727) - Tuiskulan Antewar Ion VH15-046-0217
40. PJ (VRL-14469) - Viisikon Sinitaivas
41. Dimma (VRL-08204) - Odella Speed VH14-028-0425
42. PJ (VRL-14469) - Fridan Sanavalmis
43. EmmiN. (VRL-03385) - Arhavney Shalya
44. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Esi-Isä
45. Reprobate (VRL-01333) - Kahmon Hurmiosielu VH17-018-0144
46. Hapero (VRL-06115) - Huvin Mustahurma VH18-018-0141
47. Dimma (VRL-08204) - Equivalent KH VH17-017-0125
48. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Tarmo VH18-018-0439
49. Pierre (VRL-10531) - Kadon Vianna
50. Hapero (VRL-06115) - Huvin Saskia VH18-018-0137 

Luokka 2, Vaativa tarkkuuskoe yksilöille

1. Desmi (VRL-14548) - Elsa of Smithloch 
2. EmmiN. (VRL-03385) - Mayhem Comfort Colada 
3. Jannica (VRL-04799) - Ponipalleron Verne VH16-017-0192 
4. sarqquu (VRL-04374) - Wyat Wild Future VH16-017-0578 
5. PJ (VRL-14469) - Ruusupellon Tuttiritari 
6. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Droidiina VH17-018-0272 
7. Hapero (VRL-06115) - Huvin Mustahurma VH18-018-0141 
8. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Tarmo VH18-018-0439
9. Dimma (VRL-08204) - Keikarin Rallatus
10. Leenu (VRL-14490) - Rallatella VH18-018-0499
11. Pierre (VRL-10531) - Kadon Vianna
12. Desmi (VRL-14548) - Rebekka of Smithloch
13. EmmiN. (VRL-03385) - Arhavney Shalya
14. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Kompura VH18-018-0449
15. Hapero (VRL-06115) - Mörkövaaran Tähkäpää VH18-018-0540
16. Jannica (VRL-04799) - Adinan Leonardo VH17-018-1928
17. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Esi-Isä
18. Leenu (VRL-14490) - Mörkövaaran Walmetti VH18-018-0546
19. Pierre (VRL-10531) - Kadotettu Hapanteri
20. EmmiN. (VRL-03385) - Mayhem Flame Dust VH18-017-0077
21. Reprobate (VRL-01333) - Kahmon Keksitaika VH17-018-1134
22. PJ (VRL-14469) - Viisikon Sinitaivas
23. Oresama (VRL-02753) - Suhina-Lempi VH17-018-0711
24. Pierre (VRL-10531) - Kadon Dimangi
25. Vibaja (VRL-00727) - Spiritual Spider 5594 VH16-046-0006
26. Pierre (VRL-10531) - Mörkövaaran Muskoni VH16-018-1999
27. EmmiN. (VRL-03385) - Mayhem Candy Cane VH17-017-0513
28. Vibaja (VRL-00727) - Tuiskulan Antewar Ion VH15-046-0217
29. Pierre (VRL-10531) - Kadon Valiokas
30. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Mölliina
31. Dimma (VRL-08204) - Ponipalleron Harkimo VH17-018-1009
32. PJ (VRL-14469) - Fridan Sanavalmis
33. Reprobate (VRL-01333) - Kahmon Hurmiosielu VH17-018-0144
34. Leenu (VRL-14990) - Runon Kosti VH16-018-2667
35. Jannica (VRL-04799) - Lille Brilled VH16-028-0253
36. sarqquu (VRL-04374) - A.D. Leon Lad VH17-046-0034
37. EmmiN. (VRL-03385) - Crawling Cedina
38. Desmi (VRL-14548) - Élan of Smithloch
39. Dimma (VRL-08204) - Ruskavaaran Kultanauha VH18-018-0492
40. Vibaja (VRL-00727) - Sagavik Judit VH16-053-0039
41. sarqquu (VRL-04374) - A.D. Kissing Crystal VH17-057-0007
42. Hapero (VRL-06115) - Huvin Saskia VH18-018-0137
43. Dimma (VRL-08204) - Pirunkorven Hopitti VH17-018-0746
44. reibili (VRL-10965) - Mörkövaaran Ärripurri VH18-018-0579
45. Dimma (VRL-08204) - Tervatöyhtö
46. Desmi (VRL-14548) - Punasamettikakku
47. Jannica (VRL-04799) - Vähäpellon Jääsuklaa VH16-018-2698
48. Oresama (VRL-02753) - Kollektiivinen Hulluus VH16-018-1245
49. Desmi (VRL-14548) - Mareike
50. Jannica (VRL-04799) - Ponipalleron Pablo VH16-017-0175