VVJ - 14.04.2018

Info & rajoitukset
- Kilpailujen vastuuhenkilö on Hapero (VRL-06115) ja järjestyspaikka Hengenvaara (HENG1633).
- Kilpailuun osallistuvalle VRL-tunnus on pakollinen, seuraan kuuluminen suositeltavaa. Hevosten VH-tunnukset eivät ole pakollisia.
- Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla.

- Yksi valjakko korkeintaan yhteen yhdistettyyn luokkaan tai kahteen eri osakoeluokkaan.
- Jokaiseen luokkaan otetaan 50 osallistujaa.
- Max 5 valjakkoa/luokka per ajaja.



Osallistumisohjeet
VIP 5.4.2018
Osallistu sähköpostiin hapero@iki.fi otsikoiden VVJ181-190

Luokka
Ajaja (VRL-00000) - H1 VH00-000-0000

Luokat:
1. Vaativa tarkkuuskoe yksilöille
2. Vaativa tarkkuuskoe yksilöille




Osallistujatilanne tarkistettavissa kutsuryppään ensimmäisestä kutsusta.

Ryppään kaikki kutsut: VVJ181, VVJ182, VVJ183, VVJ184, VVJ185, VVJ186, VVJ187, VVJ188, VVJ189, VVJ190


Luokka 1, Vaativa tarkkuuskoe yksilöille

1. PJ (VRL-14469) - Ruusupellon Tuttiritari 
2. Pierre (VRL-10531) - Kadon Valiokas 
3. Leenu (VRL-14490) - Rallatella VH18-018-0499 
4. Vibaja (VRL-00727) - Tuiskulan Antewar Ion VH15-046-0217 
5. EmmiN. (VRL-03385) - Mayhem Comfort Colada 
6. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Mölliina 
7. Dimma (VRL-08204) - Equivalent KH VH17-017-0125 
8. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Tarmo VH18-018-0439
9. EmmiN. (VRL-03385) - Arhavney Shalya
10. Pierre (VRL-10531) - Kadon Vianna
11. reibili (VRL-10965) - Duanin Hukkaputki VH17-018-2020
12. Jannica (VRL-04799) - Ponipalleron Verne VH16-017-0192
13. Dimma (VRL-08204) - Sudentaival VH16-018-0753
14. Leenu (VRL-14490) - Mörkövaaran Walmetti VH18-018-0546
15. Desmi (VRL-14548) - Calypso of Smithloch
16. sarqquu (VRL-04374) - Wyat Wild Future VH16-017-0578
17. Jannica (VRL-04799) - Adinan Leonardo VH17-018-1928
18. Hapero (VRL-06115) - Huvin Mustahurma VH18-018-0141
19. PJ (VRL-14469) - Viisikon Sinitaivas
20. Dimma (VRL-08204) - Claridge Hemming VH15-028-0300
21. Desmi (VRL-14548) - Duke d'Alvino
22. Jannica (VRL-04799) - Ponipalleron Pablo VH16-017-0175
23. Vibaja (VRL-00727) - Sagavik Judit VH16-053-0039
24. Jannica (VRL-04799) - Lille Brilled VH16-028-0253
25. Reprobate (VRL-01333) - Kahmon Keksitaika VH17-018-1134
26. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Droidiina VH17-018-0272
27. Desmi (VRL-14548) - Agatha of Smithloch
28. Oresama (VRL-02753) - Suhina-Lempi VH17-018-0711
29. Pierre (VRL-10531) - Kadon Dimangi
30. Leenu (VRL-14990) - Runon Kosti VH16-018-2667
31. sarqquu (VRL-04374) - A.D. Kissing Crystal VH17-057-0007
32. Dimma (VRL-08204) - Claridge Ottilia VH17-028-0016
33. PJ (VRL-14469) - Fridan Sanavalmis
34. Desmi (VRL-14548) - Derian Aksel
35. Desmi (VRL-14548) - Barbara of Smithloch
36. Reprobate (VRL-01333) - Kahmon Hurmiosielu VH17-018-0144
37. Oresama (VRL-02753) - Kollektiivinen Hulluus VH16-018-1245
38. EmmiN. (VRL-03385) - Mayhem Candy Cane VH17-017-0513
39. Pierre (VRL-10531) - Kadotettu Hapanteri
40. sarqquu (VRL-04374) - A.D. Leon Lad VH17-046-0034
41. EmmiN. (VRL-03385) - Mayhem Flame Dust VH18-017-0077
42. Hapero (VRL-06115) - Huvin Saskia VH18-018-0137
43. Pierre (VRL-10531) - Mörkövaaran Muskoni VH16-018-1999
44. Dimma (VRL-08204) - Odella Speed VH14-028-0425
45. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Esi-Isä
46. EmmiN. (VRL-03385) - Crawling Cedina
47. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Kompura VH18-018-0449
48. Hapero (VRL-06115) - Mörkövaaran Tähkäpää VH18-018-0540
49. Jannica (VRL-04799) - Vähäpellon Jääsuklaa VH16-018-2698
50. Vibaja (VRL-00727) - Spiritual Spider 5594 VH16-046-0006 

Luokka 2, Vaativa tarkkuuskoe yksilöille

1. Jannica (VRL-04799) - Ponipalleron Pablo VH16-017-0175 
2. Vibaja (VRL-00727) - Sagavik Judit VH16-053-0039 
3. Dimma (VRL-08204) - Ruskavaaran Kultanauha VH18-018-0492 
4. Reprobate (VRL-01333) - Kahmon Keksitaika VH17-018-1134 
5. sarqquu (VRL-04374) - A.D. Leon Lad VH17-046-0034 
6. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Kompura VH18-018-0449 
7. Desmi (VRL-14548) - Mareike 
8. Hapero (VRL-06115) - Mörkövaaran Tähkäpää VH18-018-0540
9. Pierre (VRL-10531) - Kadotettu Hapanteri
10. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Mölliina
11. Desmi (VRL-14548) - Rebekka of Smithloch
12. EmmiN. (VRL-03385) - Crawling Cedina
13. Desmi (VRL-14548) - Élan of Smithloch
14. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Droidiina VH17-018-0272
15. PJ (VRL-14469) - Ruusupellon Tuttiritari
16. Dimma (VRL-08204) - Ponipalleron Harkimo VH17-018-1009
17. EmmiN. (VRL-03385) - Mayhem Comfort Colada
18. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Esi-Isä
19. Jannica (VRL-04799) - Lille Brilled VH16-028-0253
20. sarqquu (VRL-04374) - Wyat Wild Future VH16-017-0578
21. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Tarmo VH18-018-0439
22. Desmi (VRL-14548) - Elsa of Smithloch
23. Vibaja (VRL-00727) - Spiritual Spider 5594 VH16-046-0006
24. Leenu (VRL-14990) - Runon Kosti VH16-018-2667
25. Leenu (VRL-14490) - Rallatella VH18-018-0499
26. Vibaja (VRL-00727) - Tuiskulan Antewar Ion VH15-046-0217
27. Dimma (VRL-08204) - Tervatöyhtö
28. PJ (VRL-14469) - Fridan Sanavalmis
29. Leenu (VRL-14490) - Mörkövaaran Walmetti VH18-018-0546
30. Pierre (VRL-10531) - Kadon Valiokas
31. EmmiN. (VRL-03385) - Arhavney Shalya
32. sarqquu (VRL-04374) - A.D. Kissing Crystal VH17-057-0007
33. Pierre (VRL-10531) - Mörkövaaran Muskoni VH16-018-1999
34. Jannica (VRL-04799) - Vähäpellon Jääsuklaa VH16-018-2698
35. Dimma (VRL-08204) - Pirunkorven Hopitti VH17-018-0746
36. Oresama (VRL-02753) - Suhina-Lempi VH17-018-0711
37. reibili (VRL-10965) - Mörkövaaran Ärripurri VH18-018-0579
38. Pierre (VRL-10531) - Kadon Vianna
39. Dimma (VRL-08204) - Keikarin Rallatus
40. Oresama (VRL-02753) - Kollektiivinen Hulluus VH16-018-1245
41. Jannica (VRL-04799) - Ponipalleron Verne VH16-017-0192
42. Reprobate (VRL-01333) - Kahmon Hurmiosielu VH17-018-0144
43. EmmiN. (VRL-03385) - Mayhem Candy Cane VH17-017-0513
44. Pierre (VRL-10531) - Kadon Dimangi
45. Hapero (VRL-06115) - Huvin Mustahurma VH18-018-0141
46. Desmi (VRL-14548) - Punasamettikakku
47. Hapero (VRL-06115) - Huvin Saskia VH18-018-0137
48. Jannica (VRL-04799) - Adinan Leonardo VH17-018-1928
49. EmmiN. (VRL-03385) - Mayhem Flame Dust VH18-017-0077
50. PJ (VRL-14469) - Viisikon Sinitaivas