VVJ - 13.04.2018

Info & rajoitukset
- Kilpailujen vastuuhenkilö on Hapero (VRL-06115) ja järjestyspaikka Hengenvaara (HENG1633).
- Kilpailuun osallistuvalle VRL-tunnus on pakollinen, seuraan kuuluminen suositeltavaa. Hevosten VH-tunnukset eivät ole pakollisia.
- Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla.

- Yksi valjakko korkeintaan yhteen yhdistettyyn luokkaan tai kahteen eri osakoeluokkaan.
- Jokaiseen luokkaan otetaan 50 osallistujaa.
- Max 5 valjakkoa/luokka per ajaja.



Osallistumisohjeet
VIP 5.4.2018
Osallistu sähköpostiin hapero@iki.fi otsikoiden VVJ181-190

Luokka
Ajaja (VRL-00000) - H1 VH00-000-0000

Luokat:
1. Vaativa tarkkuuskoe yksilöille
2. Vaativa tarkkuuskoe yksilöille




Osallistujatilanne tarkistettavissa kutsuryppään ensimmäisestä kutsusta.

Ryppään kaikki kutsut: VVJ181, VVJ182, VVJ183, VVJ184, VVJ185, VVJ186, VVJ187, VVJ188, VVJ189, VVJ190


Luokka 1, Vaativa tarkkuuskoe yksilöille

1. Leenu (VRL-14990) - Runon Kosti VH16-018-2667 
2. Jannica (VRL-04799) - Lille Brilled VH16-028-0253 
3. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Esi-Isä 
4. Vibaja (VRL-00727) - Tuiskulan Antewar Ion VH15-046-0217 
5. Jannica (VRL-04799) - Adinan Leonardo VH17-018-1928 
6. Hapero (VRL-06115) - Huvin Mustahurma VH18-018-0141 
7. Desmi (VRL-14548) - Calypso of Smithloch 
8. Dimma (VRL-08204) - Sudentaival VH16-018-0753
9. Desmi (VRL-14548) - Derian Aksel
10. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Kompura VH18-018-0449
11. Dimma (VRL-08204) - Odella Speed VH14-028-0425
12. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Tarmo VH18-018-0439
13. Desmi (VRL-14548) - Agatha of Smithloch
14. EmmiN. (VRL-03385) - Arhavney Shalya
15. Jannica (VRL-04799) - Ponipalleron Verne VH16-017-0192
16. Desmi (VRL-14548) - Duke d'Alvino
17. Oresama (VRL-02753) - Suhina-Lempi VH17-018-0711
18. Leenu (VRL-14490) - Mörkövaaran Walmetti VH18-018-0546
19. Leenu (VRL-14490) - Rallatella VH18-018-0499
20. Pierre (VRL-10531) - Mörkövaaran Muskoni VH16-018-1999
21. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Droidiina VH17-018-0272
22. Vibaja (VRL-00727) - Spiritual Spider 5594 VH16-046-0006
23. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Mölliina
24. EmmiN. (VRL-03385) - Mayhem Comfort Colada
25. Vibaja (VRL-00727) - Sagavik Judit VH16-053-0039
26. Dimma (VRL-08204) - Claridge Hemming VH15-028-0300
27. Pierre (VRL-10531) - Kadon Valiokas
28. Hapero (VRL-06115) - Mörkövaaran Tähkäpää VH18-018-0540
29. Desmi (VRL-14548) - Barbara of Smithloch
30. PJ (VRL-14469) - Viisikon Sinitaivas
31. sarqquu (VRL-04374) - A.D. Kissing Crystal VH17-057-0007
32. Pierre (VRL-10531) - Kadon Dimangi
33. sarqquu (VRL-04374) - A.D. Leon Lad VH17-046-0034
34. Hapero (VRL-06115) - Huvin Saskia VH18-018-0137
35. Jannica (VRL-04799) - Vähäpellon Jääsuklaa VH16-018-2698
36. sarqquu (VRL-04374) - Wyat Wild Future VH16-017-0578
37. EmmiN. (VRL-03385) - Crawling Cedina
38. Oresama (VRL-02753) - Kollektiivinen Hulluus VH16-018-1245
39. EmmiN. (VRL-03385) - Mayhem Candy Cane VH17-017-0513
40. Dimma (VRL-08204) - Claridge Ottilia VH17-028-0016
41. Pierre (VRL-10531) - Kadon Vianna
42. PJ (VRL-14469) - Fridan Sanavalmis
43. Dimma (VRL-08204) - Equivalent KH VH17-017-0125
44. EmmiN. (VRL-03385) - Mayhem Flame Dust VH18-017-0077
45. Jannica (VRL-04799) - Ponipalleron Pablo VH16-017-0175
46. reibili (VRL-10965) - Duanin Hukkaputki VH17-018-2020
47. PJ (VRL-14469) - Ruusupellon Tuttiritari
48. Reprobate (VRL-01333) - Kahmon Hurmiosielu VH17-018-0144
49. Reprobate (VRL-01333) - Kahmon Keksitaika VH17-018-1134
50. Pierre (VRL-10531) - Kadotettu Hapanteri 

Luokka 2, Vaativa tarkkuuskoe yksilöille

1. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Kompura VH18-018-0449 
2. EmmiN. (VRL-03385) - Crawling Cedina 
3. Dimma (VRL-08204) - Keikarin Rallatus 
4. EmmiN. (VRL-03385) - Arhavney Shalya 
5. PJ (VRL-14469) - Ruusupellon Tuttiritari 
6. Pierre (VRL-10531) - Kadon Vianna 
7. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Mölliina 
8. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Tarmo VH18-018-0439
9. Leenu (VRL-14490) - Rallatella VH18-018-0499
10. Oresama (VRL-02753) - Kollektiivinen Hulluus VH16-018-1245
11. Reprobate (VRL-01333) - Kahmon Keksitaika VH17-018-1134
12. Dimma (VRL-08204) - Pirunkorven Hopitti VH17-018-0746
13. Dimma (VRL-08204) - Ponipalleron Harkimo VH17-018-1009
14. Desmi (VRL-14548) - Rebekka of Smithloch
15. Vibaja (VRL-00727) - Tuiskulan Antewar Ion VH15-046-0217
16. EmmiN. (VRL-03385) - Mayhem Candy Cane VH17-017-0513
17. Vibaja (VRL-00727) - Spiritual Spider 5594 VH16-046-0006
18. Jannica (VRL-04799) - Ponipalleron Verne VH16-017-0192
19. Dimma (VRL-08204) - Tervatöyhtö
20. Pierre (VRL-10531) - Kadon Valiokas
21. PJ (VRL-14469) - Fridan Sanavalmis
22. Pierre (VRL-10531) - Mörkövaaran Muskoni VH16-018-1999
23. sarqquu (VRL-04374) - Wyat Wild Future VH16-017-0578
24. Jannica (VRL-04799) - Adinan Leonardo VH17-018-1928
25. Leenu (VRL-14990) - Runon Kosti VH16-018-2667
26. EmmiN. (VRL-03385) - Mayhem Comfort Colada
27. sarqquu (VRL-04374) - A.D. Kissing Crystal VH17-057-0007
28. Hapero (VRL-06115) - Huvin Mustahurma VH18-018-0141
29. Pierre (VRL-10531) - Kadon Dimangi
30. Oresama (VRL-02753) - Suhina-Lempi VH17-018-0711
31. Reprobate (VRL-01333) - Kahmon Hurmiosielu VH17-018-0144
32. Hapero (VRL-06115) - Mörkövaaran Tähkäpää VH18-018-0540
33. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Droidiina VH17-018-0272
34. Jannica (VRL-04799) - Lille Brilled VH16-028-0253
35. Dimma (VRL-08204) - Ruskavaaran Kultanauha VH18-018-0492
36. Jannica (VRL-04799) - Vähäpellon Jääsuklaa VH16-018-2698
37. Desmi (VRL-14548) - Elsa of Smithloch
38. Jannica (VRL-04799) - Ponipalleron Pablo VH16-017-0175
39. Vibaja (VRL-00727) - Sagavik Judit VH16-053-0039
40. EmmiN. (VRL-03385) - Mayhem Flame Dust VH18-017-0077
41. reibili (VRL-10965) - Mörkövaaran Ärripurri VH18-018-0579
42. Leenu (VRL-14490) - Mörkövaaran Walmetti VH18-018-0546
43. Desmi (VRL-14548) - Élan of Smithloch
44. PJ (VRL-14469) - Viisikon Sinitaivas
45. Desmi (VRL-14548) - Mareike
46. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Esi-Isä
47. sarqquu (VRL-04374) - A.D. Leon Lad VH17-046-0034
48. Desmi (VRL-14548) - Punasamettikakku
49. Pierre (VRL-10531) - Kadotettu Hapanteri
50. Hapero (VRL-06115) - Huvin Saskia VH18-018-0137