KRJ - 09.05.2017

Info & rajoitukset
- Kilpailujen vastuuhenkilö on Hapero (VRL-06115) ja järjestyspaikka Hengenvaara (HENG1633).
- Kilpailuun osallistuvalle VRL-tunnus on pakollinen, seuraan kuuluminen suositeltavaa. Hevosten VH-tunnukset eivät ole pakollisia.
- Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla.

- Yksi hevonen korkeintaan kahteen eri luokkaan.
- Jokaiseen luokkaan otetaan 40 osallistujaa.
- Max 4 hevosta/luokka per ratsastaja.



Osallistumisohjeet
VIP 25.04.2017
Osallistu sähköpostiin hapero@iki.fi otsikoiden KRJ151-160

Luokka
Ratsastaja (VRL-00000) - Ratsu VH00-000-0000

Luokat:
1. Helppo B
2. Helppo B



Osallistujatilanne tarkistettavissa kutsuryppään ensimmäisestä kutsusta.

Ryppään kaikki kutsut: KRJ151, KRJ152, KRJ153, KRJ154, KRJ155, KRJ156, KRJ157, KRJ158, KRJ159, KRJ160

Luokka 1, Helppo B

1. PJ (VRL-14469) - Vuornan Rusinaralli 
2. Hapero (VRL-06115) - Drake VH16-028-0089 
3. PJ (VRL-14469) - Huvitutin Elotar 
4. Veera R. (VRL-10735) - Haarlan Haliva VH14-018-2027 
5. Milja (VRL-00692) - Fiktion Kaarnikka VH17-018-0393 
6. Milja (VRL-00692) - Fiktion Mysteerio VH17-018-0667 
7. Veera R. (VRL-10735) - Leonor VH16-046-0025
8. Milja (VRL-00692) - Fiktion Hehku VH17-018-0050
9. Sussu (VRL-12636) - Santtu VH17-017-0200
10. Ireth (VRL-03777) - Bonnie Dael VH17-024-0058
11. Milja (VRL-00692) - Hengenvaaran Hallatar VH16-018-2447
12. Veera R. (VRL-10735) - Spiros Áthas VH16-046-0026
13. Hamzi (VRL-02163) - Spiros Athdara VH16-046-0091
14. Hapero (VRL-06115) - Gelson’s Sharyn VH16-029-0136
15. Nikki (VRL-14085) - Sixx Seconds Secret MET VH14-017-0640
16. Saila (VRL-05775) - Fiktion Rosetti VH12-018-1245
17. Sussu (VRL-12636) - Gin Fjodorovna VH13-001-0104
18. Lissu T. (VRL-12701) - Fiktion Sirina
19. Sussu (VRL-12636) - Mixedin Neilikka VH16-018-1809
20. VP (VRL-14355) - Kirsikkapöly VH17-018-0779
21. Ireth (VRL-03777) - PP's Daemon VH17-063-0006
22. Hamzi (VRL-02163) - Spiros Auguistin VH15-046-0189
23. Ninni H. (VRL-05766) - Kuusniemen Unna VH16-018-2560
24. Ninni H. (VRL-05766) - Kuusniemen Merlin
25. Enni (VRL-09601) - Kallohonka VH17-018-0098
26. Ninni H. (VRL-05766) - Kuusniemen Tähtihumu
27. VP (VRL-14355) - Kaamospeikko VH17-018-0780
28. Ireth (VRL-03777) - A.D. Milina VH13-089-0009
29. Hamzi (VRL-02163) - Spiros Honoria VH16-046-0009
30. Sussu (VRL-12636) - Piccolo VH17-092-0006
31. Hamzi (VRL-02163) - Spiros Sheelah VH16-046-0048
32. Veera R. (VRL-10735) - Halldora VH16-053-0187
33. rritu. (VRL-14464) - Iltamäen Fiona VH17-028-0039
34. Lissu T. (VRL-12701) - Sukkamieli
35. Ninni H. (VRL-05766) - Kuusniemen Ukko VH16-018-2620
36. Hapero (VRL-06115) - Maldwyn Lysanor VH14-026-0191
37. Enni (VRL-09601) - Fiktion Askuri VH17-018-0077
38. Ireth (VRL-03777) - PP's Fairy Dust VH17-063-0007
39. VP (VRL-14355) - Vappulan Huiska VH17-018-0760
40. Hapero (VRL-06115) - Callanleigh Beckett 

Luokka 2, Helppo B

1. Ireth (VRL-03777) - PP's Fairy Dust VH17-063-0007 
2. Veera R. (VRL-10735) - Brynhild Lyskilde VH16-053-0071 
3. Milja (VRL-00692) - Hengenvaaran Hallatar VH16-018-2447 
4. Ireth (VRL-03777) - A.D. Milina VH13-089-0009 
5. Ninni H. (VRL-05766) - Kuusniemen Unna VH16-018-2560 
6. Sussu (VRL-12636) - Tzofi VH03-026-1090 
7. Hapero (VRL-06115) - Gelson’s Sharyn VH16-029-0136
8. Ireth (VRL-03777) - Bonnie Dael VH17-024-0058
9. Sussu (VRL-12636) - Criallt Ariannaid Efa VH17-026-0003
10. Hapero (VRL-06115) - Callanleigh Beckett
11. Ninni H. (VRL-05766) - Kuusniemen Merlin
12. Veera R. (VRL-10735) - Brynhild Mjollnir VH16-053-0074
13. Lissu T. (VRL-12701) - Fiktion Sirina
14. Ninni H. (VRL-05766) - Kuusniemen Ukko VH16-018-2620
15. Sussu (VRL-12636) - Tristram
16. Saila (VRL-05775) - Fiktion Rosetti VH12-018-1245
17. PJ (VRL-14469) - Vuornan Rusinaralli
18. Lissu T. (VRL-12701) - Sukkamieli
19. VP (VRL-14355) - Vappulan Huiska VH17-018-0760
20. Hamzi (VRL-02163) - Spiros Auguistin VH15-046-0189
21. Hamzi (VRL-02163) - Spiros Athdara VH16-046-0091
22. Hamzi (VRL-02163) - Spiros Honoria VH16-046-0009
23. Enni (VRL-09601) - Fiktion Askuri VH17-018-0077
24. Hapero (VRL-06115) - Maldwyn Lysanor VH14-026-0191
25. Veera R. (VRL-10735) - Sagavik Greger VH16-053-0080
26. Milja (VRL-00692) - Fiktion Kaarnikka VH17-018-0393
27. Enni (VRL-09601) - Kallohonka VH17-018-0098
28. Ireth (VRL-03777) - PP's Daemon VH17-063-0006
29. Nikki (VRL-14085) - Sixx Seconds Secret MET VH14-017-0640
30. Hapero (VRL-06115) - Drake VH16-028-0089
31. Ninni H. (VRL-05766) - Kuusniemen Tähtihumu
32. Sussu (VRL-12636) - Boleslaus Kiz
33. VP (VRL-14355) - Kirsikkapöly VH17-018-0779
34. Milja (VRL-00692) - Fiktion Mysteerio VH17-018-0667
35. VP (VRL-14355) - Kaamospeikko VH17-018-0780
36. Milja (VRL-00692) - Fiktion Hehku VH17-018-0050
37. rritu. (VRL-14464) - Iltamäen Fiona VH17-028-0039
38. Hamzi (VRL-02163) - Spiros Sheelah VH16-046-0048
39. PJ (VRL-14469) - Huvitutin Elotar
40. Veera R. (VRL-10735) - PP's Viggen VH16-053-0067