KRJ - 03.05.2017

Info & rajoitukset
- Kilpailujen vastuuhenkilö on Hapero (VRL-06115) ja järjestyspaikka Hengenvaara (HENG1633).
- Kilpailuun osallistuvalle VRL-tunnus on pakollinen, seuraan kuuluminen suositeltavaa. Hevosten VH-tunnukset eivät ole pakollisia.
- Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla.

- Yksi hevonen korkeintaan kahteen eri luokkaan.
- Jokaiseen luokkaan otetaan 40 osallistujaa.
- Max 4 hevosta/luokka per ratsastaja.



Osallistumisohjeet
VIP 25.04.2017
Osallistu sähköpostiin hapero@iki.fi otsikoiden KRJ151-160

Luokka
Ratsastaja (VRL-00000) - Ratsu VH00-000-0000

Luokat:
1. Helppo B
2. Helppo B



Osallistujatilanne tarkistettavissa kutsuryppään ensimmäisestä kutsusta.

Ryppään kaikki kutsut: KRJ151, KRJ152, KRJ153, KRJ154, KRJ155, KRJ156, KRJ157, KRJ158, KRJ159, KRJ160

Luokka 1, Helppo B

1. Veera R. (VRL-10735) - Spiros Áthas VH16-046-0026 
2. Hamzi (VRL-02163) - Spiros Honoria VH16-046-0009 
3. Hamzi (VRL-02163) - Spiros Auguistin VH15-046-0189 
4. Hapero (VRL-06115) - Drake VH16-028-0089 
5. Hapero (VRL-06115) - Gelson’s Sharyn VH16-029-0136 
6. Lissu T. (VRL-12701) - Fiktion Sirina 
7. VP (VRL-14355) - Kirsikkapöly VH17-018-0779
8. Veera R. (VRL-10735) - Haarlan Haliva VH14-018-2027
9. Ireth (VRL-03777) - PP's Fairy Dust VH17-063-0007
10. Veera R. (VRL-10735) - Halldora VH16-053-0187
11. Ninni H. (VRL-05766) - Kuusniemen Merlin
12. Lissu T. (VRL-12701) - Sukkamieli
13. Milja (VRL-00692) - Fiktion Hehku VH17-018-0050
14. Sussu (VRL-12636) - Gin Fjodorovna VH13-001-0104
15. PJ (VRL-14469) - Huvitutin Elotar
16. Ninni H. (VRL-05766) - Kuusniemen Unna VH16-018-2560
17. VP (VRL-14355) - Vappulan Huiska VH17-018-0760
18. PJ (VRL-14469) - Vuornan Rusinaralli
19. VP (VRL-14355) - Kaamospeikko VH17-018-0780
20. Ninni H. (VRL-05766) - Kuusniemen Ukko VH16-018-2620
21. Hapero (VRL-06115) - Callanleigh Beckett
22. rritu. (VRL-14464) - Iltamäen Fiona VH17-028-0039
23. Ireth (VRL-03777) - A.D. Milina VH13-089-0009
24. Hapero (VRL-06115) - Maldwyn Lysanor VH14-026-0191
25. Nikki (VRL-14085) - Sixx Seconds Secret MET VH14-017-0640
26. Milja (VRL-00692) - Fiktion Kaarnikka VH17-018-0393
27. Veera R. (VRL-10735) - Leonor VH16-046-0025
28. Sussu (VRL-12636) - Piccolo VH17-092-0006
29. Hamzi (VRL-02163) - Spiros Athdara VH16-046-0091
30. Saila (VRL-05775) - Fiktion Rosetti VH12-018-1245
31. Sussu (VRL-12636) - Mixedin Neilikka VH16-018-1809
32. Milja (VRL-00692) - Hengenvaaran Hallatar VH16-018-2447
33. Ninni H. (VRL-05766) - Kuusniemen Tähtihumu
34. Milja (VRL-00692) - Fiktion Mysteerio VH17-018-0667
35. Enni (VRL-09601) - Kallohonka VH17-018-0098
36. Enni (VRL-09601) - Fiktion Askuri VH17-018-0077
37. Hamzi (VRL-02163) - Spiros Sheelah VH16-046-0048
38. Ireth (VRL-03777) - Bonnie Dael VH17-024-0058
39. Sussu (VRL-12636) - Santtu VH17-017-0200
40. Ireth (VRL-03777) - PP's Daemon VH17-063-0006 

Luokka 2, Helppo B

1. Hapero (VRL-06115) - Gelson’s Sharyn VH16-029-0136 
2. Ireth (VRL-03777) - Bonnie Dael VH17-024-0058 
3. Ireth (VRL-03777) - PP's Daemon VH17-063-0006 
4. Sussu (VRL-12636) - Tzofi VH03-026-1090 
5. Hamzi (VRL-02163) - Spiros Honoria VH16-046-0009 
6. Milja (VRL-00692) - Hengenvaaran Hallatar VH16-018-2447 
7. Milja (VRL-00692) - Fiktion Kaarnikka VH17-018-0393
8. Enni (VRL-09601) - Fiktion Askuri VH17-018-0077
9. Sussu (VRL-12636) - Boleslaus Kiz
10. Hapero (VRL-06115) - Maldwyn Lysanor VH14-026-0191
11. Veera R. (VRL-10735) - Brynhild Mjollnir VH16-053-0074
12. Lissu T. (VRL-12701) - Fiktion Sirina
13. Saila (VRL-05775) - Fiktion Rosetti VH12-018-1245
14. Hapero (VRL-06115) - Callanleigh Beckett
15. Hamzi (VRL-02163) - Spiros Sheelah VH16-046-0048
16. Ninni H. (VRL-05766) - Kuusniemen Merlin
17. Ninni H. (VRL-05766) - Kuusniemen Ukko VH16-018-2620
18. Milja (VRL-00692) - Fiktion Mysteerio VH17-018-0667
19. Milja (VRL-00692) - Fiktion Hehku VH17-018-0050
20. Lissu T. (VRL-12701) - Sukkamieli
21. rritu. (VRL-14464) - Iltamäen Fiona VH17-028-0039
22. VP (VRL-14355) - Kaamospeikko VH17-018-0780
23. Ireth (VRL-03777) - A.D. Milina VH13-089-0009
24. Enni (VRL-09601) - Kallohonka VH17-018-0098
25. Hamzi (VRL-02163) - Spiros Auguistin VH15-046-0189
26. Ninni H. (VRL-05766) - Kuusniemen Unna VH16-018-2560
27. Sussu (VRL-12636) - Tristram
28. Hamzi (VRL-02163) - Spiros Athdara VH16-046-0091
29. Veera R. (VRL-10735) - Sagavik Greger VH16-053-0080
30. Veera R. (VRL-10735) - PP's Viggen VH16-053-0067
31. Sussu (VRL-12636) - Criallt Ariannaid Efa VH17-026-0003
32. Ireth (VRL-03777) - PP's Fairy Dust VH17-063-0007
33. PJ (VRL-14469) - Vuornan Rusinaralli
34. Ninni H. (VRL-05766) - Kuusniemen Tähtihumu
35. Nikki (VRL-14085) - Sixx Seconds Secret MET VH14-017-0640
36. PJ (VRL-14469) - Huvitutin Elotar
37. VP (VRL-14355) - Kirsikkapöly VH17-018-0779
38. Veera R. (VRL-10735) - Brynhild Lyskilde VH16-053-0071
39. Hapero (VRL-06115) - Drake VH16-028-0089
40. VP (VRL-14355) - Vappulan Huiska VH17-018-0760