KRJ - 01.05.2017

Info & rajoitukset
- Kilpailujen vastuuhenkilö on Hapero (VRL-06115) ja järjestyspaikka Hengenvaara (HENG1633).
- Kilpailuun osallistuvalle VRL-tunnus on pakollinen, seuraan kuuluminen suositeltavaa. Hevosten VH-tunnukset eivät ole pakollisia.
- Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla.

- Yksi hevonen korkeintaan kahteen eri luokkaan.
- Jokaiseen luokkaan otetaan 40 osallistujaa.
- Max 4 hevosta/luokka per ratsastaja.



Osallistumisohjeet
VIP 25.04.2017
Osallistu sähköpostiin hapero@iki.fi otsikoiden KRJ151-160

Luokka
Ratsastaja (VRL-00000) - Ratsu VH00-000-0000

Luokat:
1. Helppo B 40/40
2. Helppo B 40/40

OSALLISTUJATILANNE PÄIVITETTY
18.4.2017 klo 19:25




Osallistujatilanne tarkistettavissa kutsuryppään ensimmäisestä kutsusta.

Ryppään kaikki kutsut: KRJ151, KRJ152, KRJ153, KRJ154, KRJ155, KRJ156, KRJ157, KRJ158, KRJ159, KRJ160

Luokka 1, Helppo B

1. Milja (VRL-00692) - Hengenvaaran Hallatar VH16-018-2447 
2. Sussu (VRL-12636) - Santtu VH17-017-0200 
3. Nikki (VRL-14085) - Sixx Seconds Secret MET VH14-017-0640 
4. Enni (VRL-09601) - Fiktion Askuri VH17-018-0077 
5. Ireth (VRL-03777) - PP's Daemon VH17-063-0006 
6. Ninni H. (VRL-05766) - Kuusniemen Unna VH16-018-2560 
7. Sussu (VRL-12636) - Gin Fjodorovna VH13-001-0104
8. Hamzi (VRL-02163) - Spiros Athdara VH16-046-0091
9. rritu. (VRL-14464) - Iltamäen Fiona VH17-028-0039
10. Ninni H. (VRL-05766) - Kuusniemen Ukko VH16-018-2620
11. Hapero (VRL-06115) - Drake VH16-028-0089
12. Hamzi (VRL-02163) - Spiros Sheelah VH16-046-0048
13. Ireth (VRL-03777) - A.D. Milina VH13-089-0009
14. Sussu (VRL-12636) - Piccolo VH17-092-0006
15. Lissu T. (VRL-12701) - Sukkamieli
16. Saila (VRL-05775) - Fiktion Rosetti VH12-018-1245
17. Milja (VRL-00692) - Fiktion Kaarnikka VH17-018-0393
18. Ireth (VRL-03777) - PP's Fairy Dust VH17-063-0007
19. Hapero (VRL-06115) - Gelson’s Sharyn VH16-029-0136
20. Lissu T. (VRL-12701) - Fiktion Sirina
21. PJ (VRL-14469) - Vuornan Rusinaralli
22. Hapero (VRL-06115) - Callanleigh Beckett
23. Hamzi (VRL-02163) - Spiros Auguistin VH15-046-0189
24. Enni (VRL-09601) - Kallohonka VH17-018-0098
25. Veera R. (VRL-10735) - Halldora VH16-053-0187
26. Veera R. (VRL-10735) - Haarlan Haliva VH14-018-2027
27. VP (VRL-14355) - Kaamospeikko VH17-018-0780
28. Ninni H. (VRL-05766) - Kuusniemen Merlin
29. Milja (VRL-00692) - Fiktion Mysteerio VH17-018-0667
30. Veera R. (VRL-10735) - Spiros Áthas VH16-046-0026
31. Hamzi (VRL-02163) - Spiros Honoria VH16-046-0009
32. VP (VRL-14355) - Kirsikkapöly VH17-018-0779
33. PJ (VRL-14469) - Huvitutin Elotar
34. VP (VRL-14355) - Vappulan Huiska VH17-018-0760
35. Hapero (VRL-06115) - Maldwyn Lysanor VH14-026-0191
36. Ireth (VRL-03777) - Bonnie Dael VH17-024-0058
37. Sussu (VRL-12636) - Mixedin Neilikka VH16-018-1809
38. Milja (VRL-00692) - Fiktion Hehku VH17-018-0050
39. Ninni H. (VRL-05766) - Kuusniemen Tähtihumu
40. Veera R. (VRL-10735) - Leonor VH16-046-0025 

Luokka 2, Helppo B

1. Hapero (VRL-06115) - Maldwyn Lysanor VH14-026-0191 
2. VP (VRL-14355) - Kirsikkapöly VH17-018-0779 
3. Milja (VRL-00692) - Fiktion Mysteerio VH17-018-0667 
4. Hamzi (VRL-02163) - Spiros Sheelah VH16-046-0048 
5. Ninni H. (VRL-05766) - Kuusniemen Tähtihumu 
6. Nikki (VRL-14085) - Sixx Seconds Secret MET VH14-017-0640 
7. Hamzi (VRL-02163) - Spiros Athdara VH16-046-0091
8. Sussu (VRL-12636) - Tristram
9. Sussu (VRL-12636) - Boleslaus Kiz
10. Hamzi (VRL-02163) - Spiros Honoria VH16-046-0009
11. Hamzi (VRL-02163) - Spiros Auguistin VH15-046-0189
12. Ireth (VRL-03777) - PP's Fairy Dust VH17-063-0007
13. Ireth (VRL-03777) - Bonnie Dael VH17-024-0058
14. Saila (VRL-05775) - Fiktion Rosetti VH12-018-1245
15. Sussu (VRL-12636) - Criallt Ariannaid Efa VH17-026-0003
16. Ninni H. (VRL-05766) - Kuusniemen Unna VH16-018-2560
17. Enni (VRL-09601) - Kallohonka VH17-018-0098
18. Ireth (VRL-03777) - A.D. Milina VH13-089-0009
19. Lissu T. (VRL-12701) - Fiktion Sirina
20. PJ (VRL-14469) - Vuornan Rusinaralli
21. Ninni H. (VRL-05766) - Kuusniemen Merlin
22. Veera R. (VRL-10735) - Brynhild Lyskilde VH16-053-0071
23. VP (VRL-14355) - Vappulan Huiska VH17-018-0760
24. Hapero (VRL-06115) - Callanleigh Beckett
25. Milja (VRL-00692) - Fiktion Kaarnikka VH17-018-0393
26. Lissu T. (VRL-12701) - Sukkamieli
27. Milja (VRL-00692) - Fiktion Hehku VH17-018-0050
28. Veera R. (VRL-10735) - Brynhild Mjollnir VH16-053-0074
29. VP (VRL-14355) - Kaamospeikko VH17-018-0780
30. Ninni H. (VRL-05766) - Kuusniemen Ukko VH16-018-2620
31. Ireth (VRL-03777) - PP's Daemon VH17-063-0006
32. Hapero (VRL-06115) - Gelson’s Sharyn VH16-029-0136
33. PJ (VRL-14469) - Huvitutin Elotar
34. Veera R. (VRL-10735) - Sagavik Greger VH16-053-0080
35. Sussu (VRL-12636) - Tzofi VH03-026-1090
36. Hapero (VRL-06115) - Drake VH16-028-0089
37. Milja (VRL-00692) - Hengenvaaran Hallatar VH16-018-2447
38. rritu. (VRL-14464) - Iltamäen Fiona VH17-028-0039
39. Veera R. (VRL-10735) - PP's Viggen VH16-053-0067
40. Enni (VRL-09601) - Fiktion Askuri VH17-018-0077