KERJ - 18.04.2018

Info & rajoitukset
- Kilpailujen vastuuhenkilö on Hapero (VRL-06115) ja järjestyspaikka Hengenvaara (HENG1633).
- Kilpailuun osallistuvalle VRL-tunnus on pakollinen, seuraan kuuluminen suositeltavaa. Hevosten VH-tunnukset eivät ole pakollisia.
- Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla.

- Yksi hevonen korkeintaan yhteen luokkaan.
- Jokaiseen luokkaan otetaan 30 osallistujaa.
- Max 3 hevosta/luokka per ratsastaja.



Osallistumisohjeet
VIP 5.4.2018
Osallistu sähköpostiin hapero@iki.fi otsikoiden KERJ301-310

Luokka
Ratsastaja (VRL-00000) - Ratsu VH00-000-0000

Luokat:
1. CIC1 (avoin kaikille)
2. CIC1 (avoin kaikille)




Osallistujatilanne tarkistettavissa kutsuryppään ensimmäisestä kutsusta.

Ryppään kaikki kutsut: KERJ301, KERJ302, KERJ303, KERJ304, KERJ305, KERJ306, KERJ307, KERJ308, KERJ309, KERJ310


Luokka 1, CIC1

1. Jannica (VRL-04799) - Ponipalleron Pikku-Prinssi VH13-018-0732 
2. Jannica (VRL-04799) - Vennamon Keijupöly VH15-018-2264 
3. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Kapinallinen 
4. Hapero (VRL-06115) - Kuolonkirkas VH17-018-1874 
5. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Tulipalokiire 
6. Lissu T. (VRL-12701) - Kylmä Kahvi Kaunistaa
7. Lissu T. (VRL-12701) - Marrasvainaa
8. narri (VRL-06046) - Sampelin Soma
9. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Jumalanpelko
10. Jannica (VRL-04799) - Hervannan Hattivatti VH16-018-2589
11. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Rimiina VH17-018-1973
12. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Noitariena VH17-018-2184
13. reibili (VRL-10965) - Jalmari Luned
14. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Pahauni VH17-018-2078
15. Liia (VRL-11284) - Pirunkorven Tuohiukko VH18-018-0445
16. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Aamupäivänsäde
17. reibili (VRL-10965) - Mörkövaaran Hurmuri VH17-018-1938
18. mori-mori (VRL-11325) - Punasurmia VH18-018-0561
19. Dimma (VRL-08204) - Mörkövaaran Viidakkokettu VH18-018-0417
20. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Aavesoturi VH17-018-1979
21. Dimma (VRL-08204) - Oldfinion Lahjatar VH17-018-1659
22. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Ronkeli Rinkeli
23. Shannon. (VRL-05645) - Adinan Drago VH16-018-0760
24. narri (VRL-06046) - Pilvipärske
25. reibili (VRL-10965) - Mörkövaaran Ärripurri VH18-018-0579
26. Lissu T. (VRL-12701) - Valvehoure
27. Oresama (VRL-02753) - Ensi-Ilta-Aurinko
28. Dimma (VRL-08204) - Mörkövaaran Karvakamu VH16-018-1754
29. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Patakasi VH17-018-2077
30. mori-mori (VRL-11325) - Pistaasipirina VH18-018-0420 

Luokka 2, CIC1

1. Jannica (VRL-04799) - Erkinheimon Kapteeni 
2. reibili (VRL-10965) - AH Hopiainen 
3. Hapero (VRL-06115) - Huvin Saskia VH18-018-0137 
4. sarqquu (VRL-04374) - Dragomir VH18-039-0009 
5. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Aikamatkaaja 
6. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Tiuhti VH18-018-0326
7. Dimma (VRL-08204) - Mustasuon Taikasana
8. Lissu T. (VRL-12701) - Vainaanvalkea
9. sarqquu (VRL-04374) - Priton Sparta VH18-039-0021
10. Dimma (VRL-08204) - Teilikorven Namuhali
11. Oresama (VRL-02753) - Akmeeli
12. reibili (VRL-10965) - AH Sanelma
13. Hapero (VRL-06115) - Huvin Mustahurma VH18-018-0141
14. Liia (VRL-11284) - Vuornan Kipinäkirsu VH18-018-0585
15. Desmi (VRL-14548) - Punasamettikakku
16. reibili (VRL-10965) - AH Onerva
17. Liia (VRL-11284) - Aittalan Utuna VH18-018-0198
18. Dimma (VRL-08204) - Ponipalleron Huijari VH17-018-1005
19. mori-mori (VRL-11325) - Elohiljan Virnuvalkea
20. Jannica (VRL-04799) - Adinan Drago VH16-018-0760
21. Lissu T. (VRL-12701) - Tuulenpesän Julmahuvi
22. Jannica (VRL-04799) - Vähäpellon Jääsuklaa VH16-018-2698
23. Desmi (VRL-14548) - Kauhistuttava Kiuashirviö
24. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Jummijammi
25. Vibaja (VRL-00727) - Tuinaaja
26. sarqquu (VRL-04374) - Priton Groza VH18-039-0024
27. Vibaja (VRL-00727) - Tuinela
28. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Jeskamandeera
29. Vibaja (VRL-00727) - Voturi
30. Lissu T. (VRL-12701) - Fiktion Kalmia