KERJ - 17.04.2018

Info & rajoitukset
- Kilpailujen vastuuhenkilö on Hapero (VRL-06115) ja järjestyspaikka Hengenvaara (HENG1633).
- Kilpailuun osallistuvalle VRL-tunnus on pakollinen, seuraan kuuluminen suositeltavaa. Hevosten VH-tunnukset eivät ole pakollisia.
- Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla.

- Yksi hevonen korkeintaan yhteen luokkaan.
- Jokaiseen luokkaan otetaan 30 osallistujaa.
- Max 3 hevosta/luokka per ratsastaja.



Osallistumisohjeet
VIP 5.4.2018
Osallistu sähköpostiin hapero@iki.fi otsikoiden KERJ301-310

Luokka
Ratsastaja (VRL-00000) - Ratsu VH00-000-0000

Luokat:
1. CIC1 (avoin kaikille)
2. CIC1 (avoin kaikille)




Osallistujatilanne tarkistettavissa kutsuryppään ensimmäisestä kutsusta.

Ryppään kaikki kutsut: KERJ301, KERJ302, KERJ303, KERJ304, KERJ305, KERJ306, KERJ307, KERJ308, KERJ309, KERJ310


Luokka 1, CIC1

1. Oresama (VRL-02753) - Ensi-Ilta-Aurinko 
2. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Patakasi VH17-018-2077 
3. narri (VRL-06046) - Sampelin Soma 
4. mori-mori (VRL-11325) - Pistaasipirina VH18-018-0420 
5. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Rimiina VH17-018-1973 
6. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Pahauni VH17-018-2078
7. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Noitariena VH17-018-2184
8. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Aamupäivänsäde
9. Shannon. (VRL-05645) - Adinan Drago VH16-018-0760
10. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Tulipalokiire
11. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Aavesoturi VH17-018-1979
12. reibili (VRL-10965) - Mörkövaaran Ärripurri VH18-018-0579
13. mori-mori (VRL-11325) - Punasurmia VH18-018-0561
14. reibili (VRL-10965) - Jalmari Luned
15. Lissu T. (VRL-12701) - Marrasvainaa
16. Hapero (VRL-06115) - Kuolonkirkas VH17-018-1874
17. Lissu T. (VRL-12701) - Kylmä Kahvi Kaunistaa
18. narri (VRL-06046) - Pilvipärske
19. Liia (VRL-11284) - Pirunkorven Tuohiukko VH18-018-0445
20. reibili (VRL-10965) - Mörkövaaran Hurmuri VH17-018-1938
21. Jannica (VRL-04799) - Vennamon Keijupöly VH15-018-2264
22. Lissu T. (VRL-12701) - Valvehoure
23. Jannica (VRL-04799) - Ponipalleron Pikku-Prinssi VH13-018-0732
24. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Kapinallinen
25. Jannica (VRL-04799) - Hervannan Hattivatti VH16-018-2589
26. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Ronkeli Rinkeli
27. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Jumalanpelko
28. Dimma (VRL-08204) - Mörkövaaran Karvakamu VH16-018-1754
29. Dimma (VRL-08204) - Oldfinion Lahjatar VH17-018-1659
30. Dimma (VRL-08204) - Mörkövaaran Viidakkokettu VH18-018-0417 

Luokka 2, CIC1

1. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Tiuhti VH18-018-0326 
2. reibili (VRL-10965) - AH Sanelma 
3. reibili (VRL-10965) - AH Hopiainen 
4. mori-mori (VRL-11325) - Elohiljan Virnuvalkea 
5. Lissu T. (VRL-12701) - Tuulenpesän Julmahuvi 
6. Desmi (VRL-14548) - Punasamettikakku
7. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Jummijammi
8. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Jeskamandeera
9. Lissu T. (VRL-12701) - Vainaanvalkea
10. Hapero (VRL-06115) - Huvin Saskia VH18-018-0137
11. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Aikamatkaaja
12. sarqquu (VRL-04374) - Dragomir VH18-039-0009
13. Dimma (VRL-08204) - Teilikorven Namuhali
14. Vibaja (VRL-00727) - Tuinela
15. Oresama (VRL-02753) - Akmeeli
16. Dimma (VRL-08204) - Mustasuon Taikasana
17. Desmi (VRL-14548) - Kauhistuttava Kiuashirviö
18. Liia (VRL-11284) - Aittalan Utuna VH18-018-0198
19. Jannica (VRL-04799) - Vähäpellon Jääsuklaa VH16-018-2698
20. Dimma (VRL-08204) - Ponipalleron Huijari VH17-018-1005
21. Vibaja (VRL-00727) - Voturi
22. Liia (VRL-11284) - Vuornan Kipinäkirsu VH18-018-0585
23. Hapero (VRL-06115) - Huvin Mustahurma VH18-018-0141
24. Jannica (VRL-04799) - Adinan Drago VH16-018-0760
25. Vibaja (VRL-00727) - Tuinaaja
26. Jannica (VRL-04799) - Erkinheimon Kapteeni
27. sarqquu (VRL-04374) - Priton Groza VH18-039-0024
28. sarqquu (VRL-04374) - Priton Sparta VH18-039-0021
29. reibili (VRL-10965) - AH Onerva
30. Lissu T. (VRL-12701) - Fiktion Kalmia