KERJ - 11.04.2018

Info & rajoitukset
- Kilpailujen vastuuhenkilö on Hapero (VRL-06115) ja järjestyspaikka Hengenvaara (HENG1633).
- Kilpailuun osallistuvalle VRL-tunnus on pakollinen, seuraan kuuluminen suositeltavaa. Hevosten VH-tunnukset eivät ole pakollisia.
- Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla.

- Yksi hevonen korkeintaan yhteen luokkaan.
- Jokaiseen luokkaan otetaan 30 osallistujaa.
- Max 3 hevosta/luokka per ratsastaja.



Osallistumisohjeet
VIP 5.4.2018
Osallistu sähköpostiin hapero@iki.fi otsikoiden KERJ301-310

Luokka
Ratsastaja (VRL-00000) - Ratsu VH00-000-0000

Luokat:
1. CIC1 (avoin kaikille) 30/30
2. CIC1 (avoin kaikille) 30/30

OSALLISTUJATILANNE PÄIVITETTY
29.3.2018 klo 13:43




Osallistujatilanne tarkistettavissa kutsuryppään ensimmäisestä kutsusta.

Ryppään kaikki kutsut: KERJ301, KERJ302, KERJ303, KERJ304, KERJ305, KERJ306, KERJ307, KERJ308, KERJ309, KERJ310


Luokka 1, CIC1

1. mori-mori (VRL-11325) - Punasurmia VH18-018-0561 
2. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Tulipalokiire 
3. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Pahauni VH17-018-2078 
4. Lissu T. (VRL-12701) - Marrasvainaa 
5. Jannica (VRL-04799) - Ponipalleron Pikku-Prinssi VH13-018-0732 
6. reibili (VRL-10965) - Mörkövaaran Ärripurri VH18-018-0579
7. Hapero (VRL-06115) - Kuolonkirkas VH17-018-1874
8. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Noitariena VH17-018-2184
9. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Kapinallinen
10. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Jumalanpelko
11. Jannica (VRL-04799) - Vennamon Keijupöly VH15-018-2264
12. Jannica (VRL-04799) - Hervannan Hattivatti VH16-018-2589
13. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Rimiina VH17-018-1973
14. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Aamupäivänsäde
15. Lissu T. (VRL-12701) - Kylmä Kahvi Kaunistaa
16. mori-mori (VRL-11325) - Pistaasipirina VH18-018-0420
17. Lissu T. (VRL-12701) - Valvehoure
18. Liia (VRL-11284) - Pirunkorven Tuohiukko VH18-018-0445
19. narri (VRL-06046) - Pilvipärske
20. Dimma (VRL-08204) - Mörkövaaran Karvakamu VH16-018-1754
21. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Patakasi VH17-018-2077
22. Dimma (VRL-08204) - Oldfinion Lahjatar VH17-018-1659
23. Dimma (VRL-08204) - Mörkövaaran Viidakkokettu VH18-018-0417
24. Oresama (VRL-02753) - Ensi-Ilta-Aurinko
25. Shannon. (VRL-05645) - Adinan Drago VH16-018-0760
26. reibili (VRL-10965) - Jalmari Luned
27. reibili (VRL-10965) - Mörkövaaran Hurmuri VH17-018-1938
28. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Aavesoturi VH17-018-1979
29. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Ronkeli Rinkeli
30. narri (VRL-06046) - Sampelin Soma 

Luokka 2, CIC1

1. Jannica (VRL-04799) - Adinan Drago VH16-018-0760 
2. Liia (VRL-11284) - Vuornan Kipinäkirsu VH18-018-0585 
3. Hapero (VRL-06115) - Huvin Mustahurma VH18-018-0141 
4. Lissu T. (VRL-12701) - Vainaanvalkea 
5. Jannica (VRL-04799) - Vähäpellon Jääsuklaa VH16-018-2698 
6. Vibaja (VRL-00727) - Tuinela
7. Liia (VRL-11284) - Aittalan Utuna VH18-018-0198
8. reibili (VRL-10965) - AH Sanelma
9. Hapero (VRL-06115) - Huvin Saskia VH18-018-0137
10. Dimma (VRL-08204) - Ponipalleron Huijari VH17-018-1005
11. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Aikamatkaaja
12. Desmi (VRL-14548) - Punasamettikakku
13. sarqquu (VRL-04374) - Priton Sparta VH18-039-0021
14. Dimma (VRL-08204) - Mustasuon Taikasana
15. Desmi (VRL-14548) - Kauhistuttava Kiuashirviö
16. Jannica (VRL-04799) - Erkinheimon Kapteeni
17. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Jummijammi
18. Lissu T. (VRL-12701) - Fiktion Kalmia
19. Oresama (VRL-02753) - Akmeeli
20. reibili (VRL-10965) - AH Onerva
21. sarqquu (VRL-04374) - Priton Groza VH18-039-0024
22. reibili (VRL-10965) - AH Hopiainen
23. sarqquu (VRL-04374) - Dragomir VH18-039-0009
24. Vibaja (VRL-00727) - Voturi
25. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Jeskamandeera
26. Vibaja (VRL-00727) - Tuinaaja
27. Dimma (VRL-08204) - Teilikorven Namuhali
28. mori-mori (VRL-11325) - Elohiljan Virnuvalkea
29. Lissu T. (VRL-12701) - Tuulenpesän Julmahuvi
30. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Tiuhti VH18-018-0326