ERJ - 30.03.2017

Info & rajoitukset
- Kilpailujen vastuuhenkilö on Hapero (VRL-06115) ja järjestyspaikka Hengenvaara (HENG1633).
- Kilpailuun osallistuvalle VRL-tunnus on pakollinen, seuraan kuuluminen suositeltavaa. Hevosten VH-tunnukset eivät ole pakollisia.
- Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla.

- Yksi hevonen korkeintaan kahteen eri luokkaan.
- Jokaiseen luokkaan otetaan 50 osallistujaa.
- Max 5 hevosta/luokka per ratsastaja.



Osallistumisohjeet
VIP 15.02.2017
Osallistu sähköpostiin hapero@iki.fi otsikoiden ERJ001-030

Luokka
Ratsastaja (VRL-00000) - Ratsu VH00-000-0000

Luokat:
1. 100cm
2. 100cm




Osallistujatilanne tarkistettavissa kutsuryppään ensimmäisestä kutsusta.

Ryppään kaikki kutsut: ERJ001, ERJ002, ERJ003, ERJ004, ERJ005, ERJ006, ERJ007, ERJ008, ERJ009, ERJ010, ERJ011, ERJ012, ERJ013, ERJ014, ERJ015, ERJ016, ERJ017, ERJ018, ERJ019, ERJ020, ERJ021, ERJ022, ERJ023, ERJ024, ERJ025, ERJ026, ERJ027, ERJ028, ERJ029, ERJ030


Luokka 1, 100cm

1. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Enkelipallo 
2. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Takatalvi VH16-018-2546 
3. miivi (VRL-13320) - Dramatique VH16-023-0035 
4. Kioja (VRL-13006) - Clausholms Bulbasaur VH15-061-0033 
5. Enni (VRL-09601) - Rohkean Harhakuva VH15-018-2069 
6. Hapero (VRL-06115) - Runon Kuusenkuje VH16-018-2794 
7. Enni (VRL-09601) - Vähäpellon Valtias VH17-018-0109 
8. Natalia (VRL-05175) - Sarasvuon Suvita VH14-018-1287
9. Lissu T. (VRL-12701) - Tiilikan Liisi
10. PJ (VRL-14469) - Tiilikan Vinku-Iita
11. miivi (VRL-13320) - Kaaso
12. miivi (VRL-13320) - Kuuralehdon Iku-Turso VH16-018-1728
13. davis (VRL-10105) - Ryder's Tilikum VH17-012-0046
14. Oresama (VRL-02753) - Enkelinsiipi VH16-018-2350
15. rebely (VRL-09009) - Sorin 'B VH16-001-0305
16. davis (VRL-10105) - Dondarrion Mark VH17-029-0024
17. Sussu (VRL-12636) - Farbranch Mumaí
18. Kioja (VRL-13006) - Petäjän Tähdenkehrääjä VH16-018-0555
19. Enni (VRL-09601) - Kallohonka VH17-018-0098
20. sarqquu (VRL-04373) - Nouvion Arisha VH17-039-0010
21. davis (VRL-10105) - Leonidas v.d. Romilly VH17-012-0070
22. Natalia (VRL-05175) - Blodeuwedd VH17-024-0012
23. Oresama (VRL-02753) - Brüno GER
24. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Lisäjäbä
25. Natalia (VRL-05175) - Kaunialan Kastehelmi VH16-018-2821
26. PJ (VRL -14469) - Kievarinkujan Hilla
27. davis (VRL-10105) - Sniper Fall VH17-012-0065
28. PJ (VRL-14469) - Kievarinkujan Ankkuri
29. Kioja (VRL-13006) - Dimi IY VH17-001-0003
30. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Vinetta VH16-018-1387
31. VP (VRL-14355) - Villavei VH17-018-0155
32. Kioja (VRL-13006) - Rohkean Hovineito VH17-018-0042
33. sarqquu (VRL-04374) - Katelynn VH15-027-0136
34. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Vauhtihirmu
35. rebely (VRL-09009) - Gin Zemstvo VH12-001-0659
36. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Matami
37. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Vihma VH17-018-0166
38. Kioja (VRL-13006) - Manuel VH13-027-0298
39. Lissu T. (VRL-12701) - Istoriya Puddingduck
40. Hapero (VRL-06115) - Mörkövaaran Viima VH17-018-0146
41. Enni (VRL-09601) - Moon Tekosyy VH17-018-0045
42. sarqquu (VRL-04374) - Kilimandzharo
43. VP (VRL-14355) - Lapintaika VH17-018-0163
44. davis (VRL-10105) - Substar Fall VH17-012-0075
45. VP (VRL-14355) - Sairaannopee
46. miivi (VRL-13320) - Hengenvaaran Opaali VH16-018-1726
47. VP (VRL-14355) - Tuulenpesän Halinalle
48. Lissu T. (VRL-12701) - Uni Joka Jääköön Tulematta
49. Enni (VRL-09601) - Sysiluodon Wilhelmiina VH17-018-0082
50. miivi (VRL-13320) - Vainooja VH16-018-1670 

Luokka 2, 100cm

1. Lissu T. (VRL-12701) - Uni Joka Jääköön Tulematta 
2. Kioja (VRL-13006) - Clausholms Bulbasaur VH15-061-0033 
3. miivi (VRL-13320) - Hengenvaaran Opaali VH16-018-1726 
4. Enni (VRL-09601) - Sysiluodon Wilhelmiina VH17-018-0082 
5. Enni (VRL-09601) - Kallohonka VH17-018-0098 
6. Sussu (VRL-12636) - Farbranch Mumaí 
7. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Takatalvi VH16-018-2546 
8. sarqquu (VRL-04373) - Nouvion Arisha VH17-039-0010
9. Oresama (VRL-02753) - Brüno GER
10. PJ (VRL-14469) - Tiilikan Vinku-Iita
11. PJ (VRL-14469) - Kievarinkujan Ankkuri
12. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Vinetta VH16-018-1387
13. Hapero (VRL-06115) - Mörkövaaran Viima VH17-018-0146
14. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Vihma VH17-018-0166
15. Enni (VRL-09601) - Moon Tekosyy VH17-018-0045
16. VP (VRL-14355) - Villavei VH17-018-0155
17. davis (VRL-10105) - Sniper Fall VH17-012-0065
18. Lissu T. (VRL-12701) - Istoriya Puddingduck
19. miivi (VRL-13320) - Kaaso
20. Enni (VRL-09601) - Vähäpellon Valtias VH17-018-0109
21. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Enkelipallo
22. miivi (VRL-13320) - Kuuralehdon Iku-Turso VH16-018-1728
23. Natalia (VRL-05175) - Blodeuwedd VH17-024-0012
24. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Lisäjäbä
25. Natalia (VRL-05175) - Kaunialan Kastehelmi VH16-018-2821
26. VP (VRL-14355) - Sairaannopee
27. Hapero (VRL-06115) - Runon Kuusenkuje VH16-018-2794
28. Oresama (VRL-02753) - Enkelinsiipi VH16-018-2350
29. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Vauhtihirmu
30. Enni (VRL-09601) - Rohkean Harhakuva VH15-018-2069
31. Kioja (VRL-13006) - Petäjän Tähdenkehrääjä VH16-018-0555
32. VP (VRL-14355) - Lapintaika VH17-018-0163
33. Kioja (VRL-13006) - Rohkean Hovineito VH17-018-0042
34. PJ (VRL -14469) - Kievarinkujan Hilla
35. rebely (VRL-09009) - Gin Zemstvo VH12-001-0659
36. sarqquu (VRL-04374) - Kilimandzharo
37. davis (VRL-10105) - Dondarrion Mark VH17-029-0024
38. Natalia (VRL-05175) - Sarasvuon Suvita VH14-018-1287
39. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Matami
40. Kioja (VRL-13006) - Manuel VH13-027-0298
41. rebely (VRL-09009) - Sorin 'B VH16-001-0305
42. sarqquu (VRL-04374) - Katelynn VH15-027-0136
43. miivi (VRL-13320) - Vainooja VH16-018-1670
44. miivi (VRL-13320) - Dramatique VH16-023-0035
45. Lissu T. (VRL-12701) - Tiilikan Liisi
46. davis (VRL-10105) - Leonidas v.d. Romilly VH17-012-0070
47. davis (VRL-10105) - Ryder's Tilikum VH17-012-0046
48. VP (VRL-14355) - Tuulenpesän Halinalle
49. Kioja (VRL-13006) - Dimi IY VH17-001-0003
50. davis (VRL-10105) - Substar Fall VH17-012-0075