ERJ - 25.03.2017

Info & rajoitukset
- Kilpailujen vastuuhenkilö on Hapero (VRL-06115) ja järjestyspaikka Hengenvaara (HENG1633).
- Kilpailuun osallistuvalle VRL-tunnus on pakollinen, seuraan kuuluminen suositeltavaa. Hevosten VH-tunnukset eivät ole pakollisia.
- Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla.

- Yksi hevonen korkeintaan kahteen eri luokkaan.
- Jokaiseen luokkaan otetaan 50 osallistujaa.
- Max 5 hevosta/luokka per ratsastaja.



Osallistumisohjeet
VIP 15.02.2017
Osallistu sähköpostiin hapero@iki.fi otsikoiden ERJ001-030

Luokka
Ratsastaja (VRL-00000) - Ratsu VH00-000-0000

Luokat:
1. 100cm
2. 100cm




Osallistujatilanne tarkistettavissa kutsuryppään ensimmäisestä kutsusta.

Ryppään kaikki kutsut: ERJ001, ERJ002, ERJ003, ERJ004, ERJ005, ERJ006, ERJ007, ERJ008, ERJ009, ERJ010, ERJ011, ERJ012, ERJ013, ERJ014, ERJ015, ERJ016, ERJ017, ERJ018, ERJ019, ERJ020, ERJ021, ERJ022, ERJ023, ERJ024, ERJ025, ERJ026, ERJ027, ERJ028, ERJ029, ERJ030


Luokka 1, 100cm

1. miivi (VRL-13320) - Dramatique VH16-023-0035 
2. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Vihma VH17-018-0166 
3. miivi (VRL-13320) - Vainooja VH16-018-1670 
4. Kioja (VRL-13006) - Rohkean Hovineito VH17-018-0042 
5. Enni (VRL-09601) - Rohkean Harhakuva VH15-018-2069 
6. Lissu T. (VRL-12701) - Istoriya Puddingduck 
7. davis (VRL-10105) - Sniper Fall VH17-012-0065 
8. sarqquu (VRL-04373) - Nouvion Arisha VH17-039-0010
9. VP (VRL-14355) - Lapintaika VH17-018-0163
10. Enni (VRL-09601) - Kallohonka VH17-018-0098
11. PJ (VRL-14469) - Kievarinkujan Ankkuri
12. Enni (VRL-09601) - Sysiluodon Wilhelmiina VH17-018-0082
13. PJ (VRL-14469) - Tiilikan Vinku-Iita
14. miivi (VRL-13320) - Kaaso
15. Natalia (VRL-05175) - Sarasvuon Suvita VH14-018-1287
16. davis (VRL-10105) - Ryder's Tilikum VH17-012-0046
17. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Matami
18. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Vauhtihirmu
19. miivi (VRL-13320) - Hengenvaaran Opaali VH16-018-1726
20. sarqquu (VRL-04374) - Kilimandzharo
21. Kioja (VRL-13006) - Clausholms Bulbasaur VH15-061-0033
22. Oresama (VRL-02753) - Enkelinsiipi VH16-018-2350
23. Oresama (VRL-02753) - Brüno GER
24. rebely (VRL-09009) - Gin Zemstvo VH12-001-0659
25. Lissu T. (VRL-12701) - Uni Joka Jääköön Tulematta
26. Enni (VRL-09601) - Moon Tekosyy VH17-018-0045
27. PJ (VRL -14469) - Kievarinkujan Hilla
28. Kioja (VRL-13006) - Dimi IY VH17-001-0003
29. Sussu (VRL-12636) - Farbranch Mumaí
30. Kioja (VRL-13006) - Manuel VH13-027-0298
31. davis (VRL-10105) - Leonidas v.d. Romilly VH17-012-0070
32. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Takatalvi VH16-018-2546
33. VP (VRL-14355) - Tuulenpesän Halinalle
34. Hapero (VRL-06115) - Runon Kuusenkuje VH16-018-2794
35. miivi (VRL-13320) - Kuuralehdon Iku-Turso VH16-018-1728
36. VP (VRL-14355) - Sairaannopee
37. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Enkelipallo
38. Enni (VRL-09601) - Vähäpellon Valtias VH17-018-0109
39. davis (VRL-10105) - Substar Fall VH17-012-0075
40. Natalia (VRL-05175) - Kaunialan Kastehelmi VH16-018-2821
41. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Vinetta VH16-018-1387
42. Kioja (VRL-13006) - Petäjän Tähdenkehrääjä VH16-018-0555
43. Natalia (VRL-05175) - Blodeuwedd VH17-024-0012
44. Lissu T. (VRL-12701) - Tiilikan Liisi
45. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Lisäjäbä
46. Hapero (VRL-06115) - Mörkövaaran Viima VH17-018-0146
47. VP (VRL-14355) - Villavei VH17-018-0155
48. rebely (VRL-09009) - Sorin 'B VH16-001-0305
49. sarqquu (VRL-04374) - Katelynn VH15-027-0136
50. davis (VRL-10105) - Dondarrion Mark VH17-029-0024 

Luokka 2, 100cm

1. Lissu T. (VRL-12701) - Tiilikan Liisi 
2. davis (VRL-10105) - Dondarrion Mark VH17-029-0024 
3. Hapero (VRL-06115) - Mörkövaaran Viima VH17-018-0146 
4. Kioja (VRL-13006) - Dimi IY VH17-001-0003 
5. davis (VRL-10105) - Ryder's Tilikum VH17-012-0046 
6. miivi (VRL-13320) - Kuuralehdon Iku-Turso VH16-018-1728 
7. miivi (VRL-13320) - Vainooja VH16-018-1670 
8. PJ (VRL-14469) - Kievarinkujan Ankkuri
9. Enni (VRL-09601) - Sysiluodon Wilhelmiina VH17-018-0082
10. Enni (VRL-09601) - Moon Tekosyy VH17-018-0045
11. Natalia (VRL-05175) - Kaunialan Kastehelmi VH16-018-2821
12. Kioja (VRL-13006) - Petäjän Tähdenkehrääjä VH16-018-0555
13. VP (VRL-14355) - Sairaannopee
14. miivi (VRL-13320) - Hengenvaaran Opaali VH16-018-1726
15. Natalia (VRL-05175) - Sarasvuon Suvita VH14-018-1287
16. miivi (VRL-13320) - Dramatique VH16-023-0035
17. Enni (VRL-09601) - Vähäpellon Valtias VH17-018-0109
18. Lissu T. (VRL-12701) - Istoriya Puddingduck
19. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Vihma VH17-018-0166
20. Natalia (VRL-05175) - Blodeuwedd VH17-024-0012
21. Kioja (VRL-13006) - Rohkean Hovineito VH17-018-0042
22. Oresama (VRL-02753) - Enkelinsiipi VH16-018-2350
23. Kioja (VRL-13006) - Manuel VH13-027-0298
24. davis (VRL-10105) - Substar Fall VH17-012-0075
25. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Takatalvi VH16-018-2546
26. PJ (VRL-14469) - Tiilikan Vinku-Iita
27. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Vauhtihirmu
28. Enni (VRL-09601) - Kallohonka VH17-018-0098
29. Hapero (VRL-06115) - Runon Kuusenkuje VH16-018-2794
30. sarqquu (VRL-04374) - Kilimandzharo
31. Oresama (VRL-02753) - Brüno GER
32. Kioja (VRL-13006) - Clausholms Bulbasaur VH15-061-0033
33. VP (VRL-14355) - Tuulenpesän Halinalle
34. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Lisäjäbä
35. rebely (VRL-09009) - Sorin 'B VH16-001-0305
36. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Enkelipallo
37. PJ (VRL -14469) - Kievarinkujan Hilla
38. VP (VRL-14355) - Lapintaika VH17-018-0163
39. Sussu (VRL-12636) - Farbranch Mumaí
40. davis (VRL-10105) - Sniper Fall VH17-012-0065
41. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Matami
42. sarqquu (VRL-04374) - Katelynn VH15-027-0136
43. miivi (VRL-13320) - Kaaso
44. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Vinetta VH16-018-1387
45. sarqquu (VRL-04373) - Nouvion Arisha VH17-039-0010
46. Enni (VRL-09601) - Rohkean Harhakuva VH15-018-2069
47. VP (VRL-14355) - Villavei VH17-018-0155
48. Lissu T. (VRL-12701) - Uni Joka Jääköön Tulematta
49. rebely (VRL-09009) - Gin Zemstvo VH12-001-0659
50. davis (VRL-10105) - Leonidas v.d. Romilly VH17-012-0070