ERJ - 24.03.2017

Info & rajoitukset
- Kilpailujen vastuuhenkilö on Hapero (VRL-06115) ja järjestyspaikka Hengenvaara (HENG1633).
- Kilpailuun osallistuvalle VRL-tunnus on pakollinen, seuraan kuuluminen suositeltavaa. Hevosten VH-tunnukset eivät ole pakollisia.
- Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla.

- Yksi hevonen korkeintaan kahteen eri luokkaan.
- Jokaiseen luokkaan otetaan 50 osallistujaa.
- Max 5 hevosta/luokka per ratsastaja.



Osallistumisohjeet
VIP 15.02.2017
Osallistu sähköpostiin hapero@iki.fi otsikoiden ERJ001-030

Luokka
Ratsastaja (VRL-00000) - Ratsu VH00-000-0000

Luokat:
1. 100cm
2. 100cm




Osallistujatilanne tarkistettavissa kutsuryppään ensimmäisestä kutsusta.

Ryppään kaikki kutsut: ERJ001, ERJ002, ERJ003, ERJ004, ERJ005, ERJ006, ERJ007, ERJ008, ERJ009, ERJ010, ERJ011, ERJ012, ERJ013, ERJ014, ERJ015, ERJ016, ERJ017, ERJ018, ERJ019, ERJ020, ERJ021, ERJ022, ERJ023, ERJ024, ERJ025, ERJ026, ERJ027, ERJ028, ERJ029, ERJ030


Luokka 1, 100cm

1. Enni (VRL-09601) - Vähäpellon Valtias VH17-018-0109 
2. Natalia (VRL-05175) - Blodeuwedd VH17-024-0012 
3. sarqquu (VRL-04373) - Nouvion Arisha VH17-039-0010 
4. davis (VRL-10105) - Substar Fall VH17-012-0075 
5. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Enkelipallo 
6. Oresama (VRL-02753) - Enkelinsiipi VH16-018-2350 
7. Lissu T. (VRL-12701) - Tiilikan Liisi 
8. Natalia (VRL-05175) - Sarasvuon Suvita VH14-018-1287
9. miivi (VRL-13320) - Dramatique VH16-023-0035
10. Enni (VRL-09601) - Sysiluodon Wilhelmiina VH17-018-0082
11. Lissu T. (VRL-12701) - Istoriya Puddingduck
12. Enni (VRL-09601) - Moon Tekosyy VH17-018-0045
13. Hapero (VRL-06115) - Runon Kuusenkuje VH16-018-2794
14. Kioja (VRL-13006) - Rohkean Hovineito VH17-018-0042
15. rebely (VRL-09009) - Sorin 'B VH16-001-0305
16. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Lisäjäbä
17. miivi (VRL-13320) - Hengenvaaran Opaali VH16-018-1726
18. VP (VRL-14355) - Sairaannopee
19. davis (VRL-10105) - Sniper Fall VH17-012-0065
20. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Vinetta VH16-018-1387
21. PJ (VRL-14469) - Kievarinkujan Ankkuri
22. davis (VRL-10105) - Dondarrion Mark VH17-029-0024
23. miivi (VRL-13320) - Vainooja VH16-018-1670
24. Oresama (VRL-02753) - Brüno GER
25. Sussu (VRL-12636) - Farbranch Mumaí
26. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Vauhtihirmu
27. Kioja (VRL-13006) - Manuel VH13-027-0298
28. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Takatalvi VH16-018-2546
29. VP (VRL-14355) - Villavei VH17-018-0155
30. Kioja (VRL-13006) - Clausholms Bulbasaur VH15-061-0033
31. Kioja (VRL-13006) - Dimi IY VH17-001-0003
32. Natalia (VRL-05175) - Kaunialan Kastehelmi VH16-018-2821
33. rebely (VRL-09009) - Gin Zemstvo VH12-001-0659
34. Enni (VRL-09601) - Rohkean Harhakuva VH15-018-2069
35. Kioja (VRL-13006) - Petäjän Tähdenkehrääjä VH16-018-0555
36. davis (VRL-10105) - Ryder's Tilikum VH17-012-0046
37. miivi (VRL-13320) - Kuuralehdon Iku-Turso VH16-018-1728
38. sarqquu (VRL-04374) - Katelynn VH15-027-0136
39. davis (VRL-10105) - Leonidas v.d. Romilly VH17-012-0070
40. VP (VRL-14355) - Tuulenpesän Halinalle
41. Hapero (VRL-06115) - Mörkövaaran Viima VH17-018-0146
42. miivi (VRL-13320) - Kaaso
43. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Vihma VH17-018-0166
44. VP (VRL-14355) - Lapintaika VH17-018-0163
45. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Matami
46. Enni (VRL-09601) - Kallohonka VH17-018-0098
47. PJ (VRL -14469) - Kievarinkujan Hilla
48. Lissu T. (VRL-12701) - Uni Joka Jääköön Tulematta
49. PJ (VRL-14469) - Tiilikan Vinku-Iita
50. sarqquu (VRL-04374) - Kilimandzharo 

Luokka 2, 100cm

1. Natalia (VRL-05175) - Blodeuwedd VH17-024-0012 
2. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Takatalvi VH16-018-2546 
3. VP (VRL-14355) - Lapintaika VH17-018-0163 
4. miivi (VRL-13320) - Dramatique VH16-023-0035 
5. PJ (VRL-14469) - Kievarinkujan Ankkuri 
6. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Vihma VH17-018-0166 
7. miivi (VRL-13320) - Vainooja VH16-018-1670 
8. Natalia (VRL-05175) - Kaunialan Kastehelmi VH16-018-2821
9. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Vauhtihirmu
10. Oresama (VRL-02753) - Enkelinsiipi VH16-018-2350
11. Enni (VRL-09601) - Sysiluodon Wilhelmiina VH17-018-0082
12. Oresama (VRL-02753) - Brüno GER
13. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Lisäjäbä
14. miivi (VRL-13320) - Kuuralehdon Iku-Turso VH16-018-1728
15. Enni (VRL-09601) - Rohkean Harhakuva VH15-018-2069
16. sarqquu (VRL-04373) - Nouvion Arisha VH17-039-0010
17. Kioja (VRL-13006) - Petäjän Tähdenkehrääjä VH16-018-0555
18. Sussu (VRL-12636) - Farbranch Mumaí
19. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Matami
20. sarqquu (VRL-04374) - Kilimandzharo
21. miivi (VRL-13320) - Kaaso
22. Lissu T. (VRL-12701) - Uni Joka Jääköön Tulematta
23. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Enkelipallo
24. davis (VRL-10105) - Ryder's Tilikum VH17-012-0046
25. davis (VRL-10105) - Sniper Fall VH17-012-0065
26. davis (VRL-10105) - Substar Fall VH17-012-0075
27. Hapero (VRL-06115) - Mörkövaaran Viima VH17-018-0146
28. Lissu T. (VRL-12701) - Istoriya Puddingduck
29. VP (VRL-14355) - Tuulenpesän Halinalle
30. Kioja (VRL-13006) - Rohkean Hovineito VH17-018-0042
31. PJ (VRL-14469) - Tiilikan Vinku-Iita
32. Enni (VRL-09601) - Kallohonka VH17-018-0098
33. davis (VRL-10105) - Leonidas v.d. Romilly VH17-012-0070
34. Enni (VRL-09601) - Moon Tekosyy VH17-018-0045
35. Kioja (VRL-13006) - Dimi IY VH17-001-0003
36. sarqquu (VRL-04374) - Katelynn VH15-027-0136
37. VP (VRL-14355) - Villavei VH17-018-0155
38. Lissu T. (VRL-12701) - Tiilikan Liisi
39. PJ (VRL -14469) - Kievarinkujan Hilla
40. Hapero (VRL-06115) - Runon Kuusenkuje VH16-018-2794
41. Natalia (VRL-05175) - Sarasvuon Suvita VH14-018-1287
42. Kioja (VRL-13006) - Clausholms Bulbasaur VH15-061-0033
43. rebely (VRL-09009) - Sorin 'B VH16-001-0305
44. miivi (VRL-13320) - Hengenvaaran Opaali VH16-018-1726
45. VP (VRL-14355) - Sairaannopee
46. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Vinetta VH16-018-1387
47. davis (VRL-10105) - Dondarrion Mark VH17-029-0024
48. Kioja (VRL-13006) - Manuel VH13-027-0298
49. rebely (VRL-09009) - Gin Zemstvo VH12-001-0659
50. Enni (VRL-09601) - Vähäpellon Valtias VH17-018-0109