ERJ - 23.03.2017

Info & rajoitukset
- Kilpailujen vastuuhenkilö on Hapero (VRL-06115) ja järjestyspaikka Hengenvaara (HENG1633).
- Kilpailuun osallistuvalle VRL-tunnus on pakollinen, seuraan kuuluminen suositeltavaa. Hevosten VH-tunnukset eivät ole pakollisia.
- Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla.

- Yksi hevonen korkeintaan kahteen eri luokkaan.
- Jokaiseen luokkaan otetaan 50 osallistujaa.
- Max 5 hevosta/luokka per ratsastaja.



Osallistumisohjeet
VIP 15.02.2017
Osallistu sähköpostiin hapero@iki.fi otsikoiden ERJ001-030

Luokka
Ratsastaja (VRL-00000) - Ratsu VH00-000-0000

Luokat:
1. 100cm
2. 100cm




Osallistujatilanne tarkistettavissa kutsuryppään ensimmäisestä kutsusta.

Ryppään kaikki kutsut: ERJ001, ERJ002, ERJ003, ERJ004, ERJ005, ERJ006, ERJ007, ERJ008, ERJ009, ERJ010, ERJ011, ERJ012, ERJ013, ERJ014, ERJ015, ERJ016, ERJ017, ERJ018, ERJ019, ERJ020, ERJ021, ERJ022, ERJ023, ERJ024, ERJ025, ERJ026, ERJ027, ERJ028, ERJ029, ERJ030


Luokka 1, 100cm

1. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Vinetta VH16-018-1387 
2. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Lisäjäbä 
3. Hapero (VRL-06115) - Runon Kuusenkuje VH16-018-2794 
4. Lissu T. (VRL-12701) - Uni Joka Jääköön Tulematta 
5. Natalia (VRL-05175) - Blodeuwedd VH17-024-0012 
6. sarqquu (VRL-04373) - Nouvion Arisha VH17-039-0010 
7. miivi (VRL-13320) - Kaaso 
8. Natalia (VRL-05175) - Sarasvuon Suvita VH14-018-1287
9. Natalia (VRL-05175) - Kaunialan Kastehelmi VH16-018-2821
10. Sussu (VRL-12636) - Farbranch Mumaí
11. davis (VRL-10105) - Substar Fall VH17-012-0075
12. PJ (VRL-14469) - Tiilikan Vinku-Iita
13. davis (VRL-10105) - Dondarrion Mark VH17-029-0024
14. Enni (VRL-09601) - Moon Tekosyy VH17-018-0045
15. Oresama (VRL-02753) - Enkelinsiipi VH16-018-2350
16. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Vauhtihirmu
17. Enni (VRL-09601) - Kallohonka VH17-018-0098
18. Oresama (VRL-02753) - Brüno GER
19. miivi (VRL-13320) - Hengenvaaran Opaali VH16-018-1726
20. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Enkelipallo
21. rebely (VRL-09009) - Gin Zemstvo VH12-001-0659
22. sarqquu (VRL-04374) - Kilimandzharo
23. Lissu T. (VRL-12701) - Istoriya Puddingduck
24. VP (VRL-14355) - Villavei VH17-018-0155
25. Kioja (VRL-13006) - Petäjän Tähdenkehrääjä VH16-018-0555
26. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Matami
27. Enni (VRL-09601) - Vähäpellon Valtias VH17-018-0109
28. VP (VRL-14355) - Sairaannopee
29. VP (VRL-14355) - Tuulenpesän Halinalle
30. VP (VRL-14355) - Lapintaika VH17-018-0163
31. sarqquu (VRL-04374) - Katelynn VH15-027-0136
32. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Takatalvi VH16-018-2546
33. Hapero (VRL-06115) - Mörkövaaran Viima VH17-018-0146
34. Kioja (VRL-13006) - Dimi IY VH17-001-0003
35. Kioja (VRL-13006) - Rohkean Hovineito VH17-018-0042
36. PJ (VRL -14469) - Kievarinkujan Hilla
37. Kioja (VRL-13006) - Clausholms Bulbasaur VH15-061-0033
38. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Vihma VH17-018-0166
39. davis (VRL-10105) - Sniper Fall VH17-012-0065
40. Lissu T. (VRL-12701) - Tiilikan Liisi
41. davis (VRL-10105) - Leonidas v.d. Romilly VH17-012-0070
42. miivi (VRL-13320) - Kuuralehdon Iku-Turso VH16-018-1728
43. PJ (VRL-14469) - Kievarinkujan Ankkuri
44. Enni (VRL-09601) - Rohkean Harhakuva VH15-018-2069
45. miivi (VRL-13320) - Dramatique VH16-023-0035
46. Kioja (VRL-13006) - Manuel VH13-027-0298
47. davis (VRL-10105) - Ryder's Tilikum VH17-012-0046
48. rebely (VRL-09009) - Sorin 'B VH16-001-0305
49. Enni (VRL-09601) - Sysiluodon Wilhelmiina VH17-018-0082
50. miivi (VRL-13320) - Vainooja VH16-018-1670 

Luokka 2, 100cm

1. PJ (VRL -14469) - Kievarinkujan Hilla 
2. miivi (VRL-13320) - Kuuralehdon Iku-Turso VH16-018-1728 
3. Oresama (VRL-02753) - Enkelinsiipi VH16-018-2350 
4. miivi (VRL-13320) - Hengenvaaran Opaali VH16-018-1726 
5. miivi (VRL-13320) - Dramatique VH16-023-0035 
6. Hapero (VRL-06115) - Mörkövaaran Viima VH17-018-0146 
7. davis (VRL-10105) - Substar Fall VH17-012-0075 
8. Natalia (VRL-05175) - Sarasvuon Suvita VH14-018-1287
9. rebely (VRL-09009) - Sorin 'B VH16-001-0305
10. VP (VRL-14355) - Sairaannopee
11. VP (VRL-14355) - Lapintaika VH17-018-0163
12. Oresama (VRL-02753) - Brüno GER
13. Enni (VRL-09601) - Moon Tekosyy VH17-018-0045
14. miivi (VRL-13320) - Kaaso
15. Kioja (VRL-13006) - Rohkean Hovineito VH17-018-0042
16. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Matami
17. Lissu T. (VRL-12701) - Uni Joka Jääköön Tulematta
18. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Enkelipallo
19. Kioja (VRL-13006) - Clausholms Bulbasaur VH15-061-0033
20. sarqquu (VRL-04374) - Katelynn VH15-027-0136
21. davis (VRL-10105) - Leonidas v.d. Romilly VH17-012-0070
22. sarqquu (VRL-04374) - Kilimandzharo
23. Enni (VRL-09601) - Vähäpellon Valtias VH17-018-0109
24. miivi (VRL-13320) - Vainooja VH16-018-1670
25. Lissu T. (VRL-12701) - Tiilikan Liisi
26. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Takatalvi VH16-018-2546
27. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Vauhtihirmu
28. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Lisäjäbä
29. Kioja (VRL-13006) - Manuel VH13-027-0298
30. PJ (VRL-14469) - Kievarinkujan Ankkuri
31. Hapero (VRL-06115) - Runon Kuusenkuje VH16-018-2794
32. davis (VRL-10105) - Dondarrion Mark VH17-029-0024
33. Enni (VRL-09601) - Rohkean Harhakuva VH15-018-2069
34. PJ (VRL-14469) - Tiilikan Vinku-Iita
35. Enni (VRL-09601) - Kallohonka VH17-018-0098
36. davis (VRL-10105) - Ryder's Tilikum VH17-012-0046
37. Natalia (VRL-05175) - Blodeuwedd VH17-024-0012
38. VP (VRL-14355) - Tuulenpesän Halinalle
39. Lissu T. (VRL-12701) - Istoriya Puddingduck
40. Sussu (VRL-12636) - Farbranch Mumaí
41. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Vinetta VH16-018-1387
42. Kioja (VRL-13006) - Petäjän Tähdenkehrääjä VH16-018-0555
43. sarqquu (VRL-04373) - Nouvion Arisha VH17-039-0010
44. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Vihma VH17-018-0166
45. Enni (VRL-09601) - Sysiluodon Wilhelmiina VH17-018-0082
46. rebely (VRL-09009) - Gin Zemstvo VH12-001-0659
47. davis (VRL-10105) - Sniper Fall VH17-012-0065
48. Kioja (VRL-13006) - Dimi IY VH17-001-0003
49. Natalia (VRL-05175) - Kaunialan Kastehelmi VH16-018-2821
50. VP (VRL-14355) - Villavei VH17-018-0155