ERJ - 22.03.2017

Info & rajoitukset
- Kilpailujen vastuuhenkilö on Hapero (VRL-06115) ja järjestyspaikka Hengenvaara (HENG1633).
- Kilpailuun osallistuvalle VRL-tunnus on pakollinen, seuraan kuuluminen suositeltavaa. Hevosten VH-tunnukset eivät ole pakollisia.
- Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla.

- Yksi hevonen korkeintaan kahteen eri luokkaan.
- Jokaiseen luokkaan otetaan 50 osallistujaa.
- Max 5 hevosta/luokka per ratsastaja.



Osallistumisohjeet
VIP 15.02.2017
Osallistu sähköpostiin hapero@iki.fi otsikoiden ERJ001-030

Luokka
Ratsastaja (VRL-00000) - Ratsu VH00-000-0000

Luokat:
1. 100cm
2. 100cm




Osallistujatilanne tarkistettavissa kutsuryppään ensimmäisestä kutsusta.

Ryppään kaikki kutsut: ERJ001, ERJ002, ERJ003, ERJ004, ERJ005, ERJ006, ERJ007, ERJ008, ERJ009, ERJ010, ERJ011, ERJ012, ERJ013, ERJ014, ERJ015, ERJ016, ERJ017, ERJ018, ERJ019, ERJ020, ERJ021, ERJ022, ERJ023, ERJ024, ERJ025, ERJ026, ERJ027, ERJ028, ERJ029, ERJ030


Luokka 1, 100cm

1. davis (VRL-10105) - Sniper Fall VH17-012-0065 
2. Natalia (VRL-05175) - Blodeuwedd VH17-024-0012 
3. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Enkelipallo 
4. Sussu (VRL-12636) - Farbranch Mumaí 
5. Oresama (VRL-02753) - Brüno GER 
6. Hapero (VRL-06115) - Runon Kuusenkuje VH16-018-2794 
7. miivi (VRL-13320) - Kuuralehdon Iku-Turso VH16-018-1728 
8. Kioja (VRL-13006) - Petäjän Tähdenkehrääjä VH16-018-0555
9. Natalia (VRL-05175) - Kaunialan Kastehelmi VH16-018-2821
10. davis (VRL-10105) - Substar Fall VH17-012-0075
11. davis (VRL-10105) - Leonidas v.d. Romilly VH17-012-0070
12. PJ (VRL -14469) - Kievarinkujan Hilla
13. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Lisäjäbä
14. Hapero (VRL-06115) - Mörkövaaran Viima VH17-018-0146
15. rebely (VRL-09009) - Sorin 'B VH16-001-0305
16. miivi (VRL-13320) - Kaaso
17. Enni (VRL-09601) - Moon Tekosyy VH17-018-0045
18. rebely (VRL-09009) - Gin Zemstvo VH12-001-0659
19. VP (VRL-14355) - Sairaannopee
20. Lissu T. (VRL-12701) - Uni Joka Jääköön Tulematta
21. miivi (VRL-13320) - Dramatique VH16-023-0035
22. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Matami
23. davis (VRL-10105) - Ryder's Tilikum VH17-012-0046
24. Enni (VRL-09601) - Vähäpellon Valtias VH17-018-0109
25. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Vihma VH17-018-0166
26. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Takatalvi VH16-018-2546
27. miivi (VRL-13320) - Vainooja VH16-018-1670
28. sarqquu (VRL-04374) - Katelynn VH15-027-0136
29. Kioja (VRL-13006) - Manuel VH13-027-0298
30. Enni (VRL-09601) - Rohkean Harhakuva VH15-018-2069
31. davis (VRL-10105) - Dondarrion Mark VH17-029-0024
32. PJ (VRL-14469) - Kievarinkujan Ankkuri
33. Lissu T. (VRL-12701) - Tiilikan Liisi
34. Kioja (VRL-13006) - Rohkean Hovineito VH17-018-0042
35. VP (VRL-14355) - Lapintaika VH17-018-0163
36. sarqquu (VRL-04374) - Kilimandzharo
37. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Vinetta VH16-018-1387
38. VP (VRL-14355) - Villavei VH17-018-0155
39. Oresama (VRL-02753) - Enkelinsiipi VH16-018-2350
40. sarqquu (VRL-04373) - Nouvion Arisha VH17-039-0010
41. VP (VRL-14355) - Tuulenpesän Halinalle
42. Kioja (VRL-13006) - Dimi IY VH17-001-0003
43. Natalia (VRL-05175) - Sarasvuon Suvita VH14-018-1287
44. Enni (VRL-09601) - Kallohonka VH17-018-0098
45. Lissu T. (VRL-12701) - Istoriya Puddingduck
46. Kioja (VRL-13006) - Clausholms Bulbasaur VH15-061-0033
47. Enni (VRL-09601) - Sysiluodon Wilhelmiina VH17-018-0082
48. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Vauhtihirmu
49. miivi (VRL-13320) - Hengenvaaran Opaali VH16-018-1726
50. PJ (VRL-14469) - Tiilikan Vinku-Iita 

Luokka 2, 100cm

1. Lissu T. (VRL-12701) - Tiilikan Liisi 
2. Natalia (VRL-05175) - Kaunialan Kastehelmi VH16-018-2821 
3. VP (VRL-14355) - Tuulenpesän Halinalle 
4. miivi (VRL-13320) - Hengenvaaran Opaali VH16-018-1726 
5. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Vauhtihirmu 
6. davis (VRL-10105) - Substar Fall VH17-012-0075 
7. davis (VRL-10105) - Sniper Fall VH17-012-0065 
8. Enni (VRL-09601) - Moon Tekosyy VH17-018-0045
9. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Takatalvi VH16-018-2546
10. PJ (VRL -14469) - Kievarinkujan Hilla
11. Kioja (VRL-13006) - Dimi IY VH17-001-0003
12. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Lisäjäbä
13. Natalia (VRL-05175) - Sarasvuon Suvita VH14-018-1287
14. Lissu T. (VRL-12701) - Istoriya Puddingduck
15. PJ (VRL-14469) - Tiilikan Vinku-Iita
16. rebely (VRL-09009) - Gin Zemstvo VH12-001-0659
17. Oresama (VRL-02753) - Enkelinsiipi VH16-018-2350
18. VP (VRL-14355) - Villavei VH17-018-0155
19. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Vihma VH17-018-0166
20. miivi (VRL-13320) - Dramatique VH16-023-0035
21. Kioja (VRL-13006) - Manuel VH13-027-0298
22. Enni (VRL-09601) - Rohkean Harhakuva VH15-018-2069
23. Kioja (VRL-13006) - Petäjän Tähdenkehrääjä VH16-018-0555
24. miivi (VRL-13320) - Kaaso
25. miivi (VRL-13320) - Vainooja VH16-018-1670
26. Lissu T. (VRL-12701) - Uni Joka Jääköön Tulematta
27. davis (VRL-10105) - Ryder's Tilikum VH17-012-0046
28. rebely (VRL-09009) - Sorin 'B VH16-001-0305
29. Enni (VRL-09601) - Kallohonka VH17-018-0098
30. Hapero (VRL-06115) - Runon Kuusenkuje VH16-018-2794
31. Enni (VRL-09601) - Sysiluodon Wilhelmiina VH17-018-0082
32. davis (VRL-10105) - Leonidas v.d. Romilly VH17-012-0070
33. davis (VRL-10105) - Dondarrion Mark VH17-029-0024
34. Sussu (VRL-12636) - Farbranch Mumaí
35. Natalia (VRL-05175) - Blodeuwedd VH17-024-0012
36. sarqquu (VRL-04373) - Nouvion Arisha VH17-039-0010
37. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Vinetta VH16-018-1387
38. Kioja (VRL-13006) - Clausholms Bulbasaur VH15-061-0033
39. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Enkelipallo
40. Enni (VRL-09601) - Vähäpellon Valtias VH17-018-0109
41. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Matami
42. Oresama (VRL-02753) - Brüno GER
43. VP (VRL-14355) - Lapintaika VH17-018-0163
44. sarqquu (VRL-04374) - Katelynn VH15-027-0136
45. Kioja (VRL-13006) - Rohkean Hovineito VH17-018-0042
46. Hapero (VRL-06115) - Mörkövaaran Viima VH17-018-0146
47. PJ (VRL-14469) - Kievarinkujan Ankkuri
48. VP (VRL-14355) - Sairaannopee
49. sarqquu (VRL-04374) - Kilimandzharo
50. miivi (VRL-13320) - Kuuralehdon Iku-Turso VH16-018-1728