ERJ - 19.03.2017

Info & rajoitukset
- Kilpailujen vastuuhenkilö on Hapero (VRL-06115) ja järjestyspaikka Hengenvaara (HENG1633).
- Kilpailuun osallistuvalle VRL-tunnus on pakollinen, seuraan kuuluminen suositeltavaa. Hevosten VH-tunnukset eivät ole pakollisia.
- Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla.

- Yksi hevonen korkeintaan kahteen eri luokkaan.
- Jokaiseen luokkaan otetaan 50 osallistujaa.
- Max 5 hevosta/luokka per ratsastaja.



Osallistumisohjeet
VIP 15.02.2017
Osallistu sähköpostiin hapero@iki.fi otsikoiden ERJ001-030

Luokka
Ratsastaja (VRL-00000) - Ratsu VH00-000-0000

Luokat:
1. 100cm
2. 100cm




Osallistujatilanne tarkistettavissa kutsuryppään ensimmäisestä kutsusta.

Ryppään kaikki kutsut: ERJ001, ERJ002, ERJ003, ERJ004, ERJ005, ERJ006, ERJ007, ERJ008, ERJ009, ERJ010, ERJ011, ERJ012, ERJ013, ERJ014, ERJ015, ERJ016, ERJ017, ERJ018, ERJ019, ERJ020, ERJ021, ERJ022, ERJ023, ERJ024, ERJ025, ERJ026, ERJ027, ERJ028, ERJ029, ERJ030


Luokka 1, 100cm

1. sarqquu (VRL-04373) - Nouvion Arisha VH17-039-0010 
2. Hapero (VRL-06115) - Runon Kuusenkuje VH16-018-2794 
3. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Vauhtihirmu 
4. PJ (VRL-14469) - Tiilikan Vinku-Iita 
5. VP (VRL-14355) - Sairaannopee 
6. Lissu T. (VRL-12701) - Tiilikan Liisi 
7. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Enkelipallo 
8. VP (VRL-14355) - Tuulenpesän Halinalle
9. miivi (VRL-13320) - Kaaso
10. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Matami
11. VP (VRL-14355) - Villavei VH17-018-0155
12. Enni (VRL-09601) - Sysiluodon Wilhelmiina VH17-018-0082
13. Oresama (VRL-02753) - Brüno GER
14. davis (VRL-10105) - Dondarrion Mark VH17-029-0024
15. miivi (VRL-13320) - Vainooja VH16-018-1670
16. PJ (VRL-14469) - Kievarinkujan Ankkuri
17. Kioja (VRL-13006) - Rohkean Hovineito VH17-018-0042
18. davis (VRL-10105) - Leonidas v.d. Romilly VH17-012-0070
19. Hapero (VRL-06115) - Mörkövaaran Viima VH17-018-0146
20. Enni (VRL-09601) - Rohkean Harhakuva VH15-018-2069
21. VP (VRL-14355) - Lapintaika VH17-018-0163
22. sarqquu (VRL-04374) - Katelynn VH15-027-0136
23. Natalia (VRL-05175) - Sarasvuon Suvita VH14-018-1287
24. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Vihma VH17-018-0166
25. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Vinetta VH16-018-1387
26. Lissu T. (VRL-12701) - Istoriya Puddingduck
27. miivi (VRL-13320) - Kuuralehdon Iku-Turso VH16-018-1728
28. Sussu (VRL-12636) - Farbranch Mumaí
29. Enni (VRL-09601) - Kallohonka VH17-018-0098
30. sarqquu (VRL-04374) - Kilimandzharo
31. rebely (VRL-09009) - Gin Zemstvo VH12-001-0659
32. PJ (VRL -14469) - Kievarinkujan Hilla
33. miivi (VRL-13320) - Hengenvaaran Opaali VH16-018-1726
34. Oresama (VRL-02753) - Enkelinsiipi VH16-018-2350
35. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Lisäjäbä
36. davis (VRL-10105) - Sniper Fall VH17-012-0065
37. Enni (VRL-09601) - Vähäpellon Valtias VH17-018-0109
38. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Takatalvi VH16-018-2546
39. Kioja (VRL-13006) - Petäjän Tähdenkehrääjä VH16-018-0555
40. davis (VRL-10105) - Substar Fall VH17-012-0075
41. Natalia (VRL-05175) - Kaunialan Kastehelmi VH16-018-2821
42. Kioja (VRL-13006) - Dimi IY VH17-001-0003
43. Kioja (VRL-13006) - Manuel VH13-027-0298
44. Enni (VRL-09601) - Moon Tekosyy VH17-018-0045
45. davis (VRL-10105) - Ryder's Tilikum VH17-012-0046
46. Lissu T. (VRL-12701) - Uni Joka Jääköön Tulematta
47. Natalia (VRL-05175) - Blodeuwedd VH17-024-0012
48. miivi (VRL-13320) - Dramatique VH16-023-0035
49. rebely (VRL-09009) - Sorin 'B VH16-001-0305
50. Kioja (VRL-13006) - Clausholms Bulbasaur VH15-061-0033 

Luokka 2, 100cm

1. VP (VRL-14355) - Villavei VH17-018-0155 
2. Enni (VRL-09601) - Moon Tekosyy VH17-018-0045 
3. Oresama (VRL-02753) - Enkelinsiipi VH16-018-2350 
4. VP (VRL-14355) - Lapintaika VH17-018-0163 
5. rebely (VRL-09009) - Gin Zemstvo VH12-001-0659 
6. miivi (VRL-13320) - Hengenvaaran Opaali VH16-018-1726 
7. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Lisäjäbä 
8. davis (VRL-10105) - Sniper Fall VH17-012-0065
9. Kioja (VRL-13006) - Rohkean Hovineito VH17-018-0042
10. davis (VRL-10105) - Ryder's Tilikum VH17-012-0046
11. Kioja (VRL-13006) - Dimi IY VH17-001-0003
12. Enni (VRL-09601) - Kallohonka VH17-018-0098
13. PJ (VRL-14469) - Tiilikan Vinku-Iita
14. Natalia (VRL-05175) - Sarasvuon Suvita VH14-018-1287
15. Enni (VRL-09601) - Rohkean Harhakuva VH15-018-2069
16. Lissu T. (VRL-12701) - Istoriya Puddingduck
17. rebely (VRL-09009) - Sorin 'B VH16-001-0305
18. Oresama (VRL-02753) - Brüno GER
19. PJ (VRL-14469) - Kievarinkujan Ankkuri
20. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Vihma VH17-018-0166
21. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Vinetta VH16-018-1387
22. Lissu T. (VRL-12701) - Uni Joka Jääköön Tulematta
23. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Matami
24. Hapero (VRL-06115) - Runon Kuusenkuje VH16-018-2794
25. VP (VRL-14355) - Tuulenpesän Halinalle
26. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Takatalvi VH16-018-2546
27. Hapero (VRL-06115) - Mörkövaaran Viima VH17-018-0146
28. sarqquu (VRL-04374) - Katelynn VH15-027-0136
29. Kioja (VRL-13006) - Petäjän Tähdenkehrääjä VH16-018-0555
30. Natalia (VRL-05175) - Kaunialan Kastehelmi VH16-018-2821
31. sarqquu (VRL-04373) - Nouvion Arisha VH17-039-0010
32. Natalia (VRL-05175) - Blodeuwedd VH17-024-0012
33. VP (VRL-14355) - Sairaannopee
34. Kioja (VRL-13006) - Manuel VH13-027-0298
35. Enni (VRL-09601) - Vähäpellon Valtias VH17-018-0109
36. miivi (VRL-13320) - Kuuralehdon Iku-Turso VH16-018-1728
37. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Vauhtihirmu
38. miivi (VRL-13320) - Dramatique VH16-023-0035
39. miivi (VRL-13320) - Vainooja VH16-018-1670
40. Lissu T. (VRL-12701) - Tiilikan Liisi
41. miivi (VRL-13320) - Kaaso
42. PJ (VRL -14469) - Kievarinkujan Hilla
43. Sussu (VRL-12636) - Farbranch Mumaí
44. Enni (VRL-09601) - Sysiluodon Wilhelmiina VH17-018-0082
45. davis (VRL-10105) - Dondarrion Mark VH17-029-0024
46. davis (VRL-10105) - Substar Fall VH17-012-0075
47. Kioja (VRL-13006) - Clausholms Bulbasaur VH15-061-0033
48. sarqquu (VRL-04374) - Kilimandzharo
49. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Enkelipallo
50. davis (VRL-10105) - Leonidas v.d. Romilly VH17-012-0070