ERJ - 18.03.2017

Info & rajoitukset
- Kilpailujen vastuuhenkilö on Hapero (VRL-06115) ja järjestyspaikka Hengenvaara (HENG1633).
- Kilpailuun osallistuvalle VRL-tunnus on pakollinen, seuraan kuuluminen suositeltavaa. Hevosten VH-tunnukset eivät ole pakollisia.
- Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla.

- Yksi hevonen korkeintaan kahteen eri luokkaan.
- Jokaiseen luokkaan otetaan 50 osallistujaa.
- Max 5 hevosta/luokka per ratsastaja.



Osallistumisohjeet
VIP 15.02.2017
Osallistu sähköpostiin hapero@iki.fi otsikoiden ERJ001-030

Luokka
Ratsastaja (VRL-00000) - Ratsu VH00-000-0000

Luokat:
1. 100cm
2. 100cm




Osallistujatilanne tarkistettavissa kutsuryppään ensimmäisestä kutsusta.

Ryppään kaikki kutsut: ERJ001, ERJ002, ERJ003, ERJ004, ERJ005, ERJ006, ERJ007, ERJ008, ERJ009, ERJ010, ERJ011, ERJ012, ERJ013, ERJ014, ERJ015, ERJ016, ERJ017, ERJ018, ERJ019, ERJ020, ERJ021, ERJ022, ERJ023, ERJ024, ERJ025, ERJ026, ERJ027, ERJ028, ERJ029, ERJ030


Luokka 1, 100cm

1. Kioja (VRL-13006) - Petäjän Tähdenkehrääjä VH16-018-0555 
2. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Lisäjäbä 
3. Enni (VRL-09601) - Sysiluodon Wilhelmiina VH17-018-0082 
4. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Takatalvi VH16-018-2546 
5. Kioja (VRL-13006) - Clausholms Bulbasaur VH15-061-0033 
6. VP (VRL-14355) - Villavei VH17-018-0155 
7. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Vauhtihirmu 
8. miivi (VRL-13320) - Kuuralehdon Iku-Turso VH16-018-1728
9. PJ (VRL -14469) - Kievarinkujan Hilla
10. Oresama (VRL-02753) - Enkelinsiipi VH16-018-2350
11. VP (VRL-14355) - Sairaannopee
12. miivi (VRL-13320) - Dramatique VH16-023-0035
13. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Vinetta VH16-018-1387
14. VP (VRL-14355) - Lapintaika VH17-018-0163
15. Lissu T. (VRL-12701) - Uni Joka Jääköön Tulematta
16. Hapero (VRL-06115) - Mörkövaaran Viima VH17-018-0146
17. PJ (VRL-14469) - Tiilikan Vinku-Iita
18. Enni (VRL-09601) - Vähäpellon Valtias VH17-018-0109
19. VP (VRL-14355) - Tuulenpesän Halinalle
20. davis (VRL-10105) - Substar Fall VH17-012-0075
21. davis (VRL-10105) - Sniper Fall VH17-012-0065
22. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Matami
23. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Enkelipallo
24. miivi (VRL-13320) - Vainooja VH16-018-1670
25. Hapero (VRL-06115) - Runon Kuusenkuje VH16-018-2794
26. Natalia (VRL-05175) - Kaunialan Kastehelmi VH16-018-2821
27. Lissu T. (VRL-12701) - Tiilikan Liisi
28. miivi (VRL-13320) - Hengenvaaran Opaali VH16-018-1726
29. Oresama (VRL-02753) - Brüno GER
30. Kioja (VRL-13006) - Dimi IY VH17-001-0003
31. davis (VRL-10105) - Dondarrion Mark VH17-029-0024
32. davis (VRL-10105) - Ryder's Tilikum VH17-012-0046
33. davis (VRL-10105) - Leonidas v.d. Romilly VH17-012-0070
34. sarqquu (VRL-04373) - Nouvion Arisha VH17-039-0010
35. miivi (VRL-13320) - Kaaso
36. Natalia (VRL-05175) - Blodeuwedd VH17-024-0012
37. Lissu T. (VRL-12701) - Istoriya Puddingduck
38. Enni (VRL-09601) - Rohkean Harhakuva VH15-018-2069
39. sarqquu (VRL-04374) - Kilimandzharo
40. sarqquu (VRL-04374) - Katelynn VH15-027-0136
41. Sussu (VRL-12636) - Farbranch Mumaí
42. Kioja (VRL-13006) - Rohkean Hovineito VH17-018-0042
43. Enni (VRL-09601) - Moon Tekosyy VH17-018-0045
44. rebely (VRL-09009) - Gin Zemstvo VH12-001-0659
45. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Vihma VH17-018-0166
46. Enni (VRL-09601) - Kallohonka VH17-018-0098
47. rebely (VRL-09009) - Sorin 'B VH16-001-0305
48. Natalia (VRL-05175) - Sarasvuon Suvita VH14-018-1287
49. Kioja (VRL-13006) - Manuel VH13-027-0298
50. PJ (VRL-14469) - Kievarinkujan Ankkuri 

Luokka 2, 100cm

1. Sussu (VRL-12636) - Farbranch Mumaí 
2. Natalia (VRL-05175) - Blodeuwedd VH17-024-0012 
3. Kioja (VRL-13006) - Petäjän Tähdenkehrääjä VH16-018-0555 
4. Hapero (VRL-06115) - Runon Kuusenkuje VH16-018-2794 
5. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Takatalvi VH16-018-2546 
6. Kioja (VRL-13006) - Dimi IY VH17-001-0003 
7. rebely (VRL-09009) - Sorin 'B VH16-001-0305 
8. miivi (VRL-13320) - Dramatique VH16-023-0035
9. Enni (VRL-09601) - Vähäpellon Valtias VH17-018-0109
10. Natalia (VRL-05175) - Sarasvuon Suvita VH14-018-1287
11. Enni (VRL-09601) - Sysiluodon Wilhelmiina VH17-018-0082
12. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Matami
13. Oresama (VRL-02753) - Brüno GER
14. Enni (VRL-09601) - Rohkean Harhakuva VH15-018-2069
15. davis (VRL-10105) - Ryder's Tilikum VH17-012-0046
16. rebely (VRL-09009) - Gin Zemstvo VH12-001-0659
17. Hapero (VRL-06115) - Mörkövaaran Viima VH17-018-0146
18. Enni (VRL-09601) - Moon Tekosyy VH17-018-0045
19. davis (VRL-10105) - Sniper Fall VH17-012-0065
20. PJ (VRL-14469) - Tiilikan Vinku-Iita
21. davis (VRL-10105) - Dondarrion Mark VH17-029-0024
22. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Vinetta VH16-018-1387
23. Oresama (VRL-02753) - Enkelinsiipi VH16-018-2350
24. Kioja (VRL-13006) - Clausholms Bulbasaur VH15-061-0033
25. Lissu T. (VRL-12701) - Istoriya Puddingduck
26. miivi (VRL-13320) - Kaaso
27. sarqquu (VRL-04374) - Katelynn VH15-027-0136
28. VP (VRL-14355) - Sairaannopee
29. Kioja (VRL-13006) - Rohkean Hovineito VH17-018-0042
30. PJ (VRL-14469) - Kievarinkujan Ankkuri
31. VP (VRL-14355) - Lapintaika VH17-018-0163
32. davis (VRL-10105) - Leonidas v.d. Romilly VH17-012-0070
33. Lissu T. (VRL-12701) - Tiilikan Liisi
34. miivi (VRL-13320) - Kuuralehdon Iku-Turso VH16-018-1728
35. VP (VRL-14355) - Villavei VH17-018-0155
36. davis (VRL-10105) - Substar Fall VH17-012-0075
37. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Vauhtihirmu
38. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Enkelipallo
39. PJ (VRL -14469) - Kievarinkujan Hilla
40. Kioja (VRL-13006) - Manuel VH13-027-0298
41. miivi (VRL-13320) - Hengenvaaran Opaali VH16-018-1726
42. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Vihma VH17-018-0166
43. sarqquu (VRL-04373) - Nouvion Arisha VH17-039-0010
44. Lissu T. (VRL-12701) - Uni Joka Jääköön Tulematta
45. VP (VRL-14355) - Tuulenpesän Halinalle
46. Enni (VRL-09601) - Kallohonka VH17-018-0098
47. miivi (VRL-13320) - Vainooja VH16-018-1670
48. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Lisäjäbä
49. Natalia (VRL-05175) - Kaunialan Kastehelmi VH16-018-2821
50. sarqquu (VRL-04374) - Kilimandzharo