ERJ - 16.03.2017

Info & rajoitukset
- Kilpailujen vastuuhenkilö on Hapero (VRL-06115) ja järjestyspaikka Hengenvaara (HENG1633).
- Kilpailuun osallistuvalle VRL-tunnus on pakollinen, seuraan kuuluminen suositeltavaa. Hevosten VH-tunnukset eivät ole pakollisia.
- Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla.

- Yksi hevonen korkeintaan kahteen eri luokkaan.
- Jokaiseen luokkaan otetaan 50 osallistujaa.
- Max 5 hevosta/luokka per ratsastaja.



Osallistumisohjeet
VIP 15.02.2017
Osallistu sähköpostiin hapero@iki.fi otsikoiden ERJ001-030

Luokka
Ratsastaja (VRL-00000) - Ratsu VH00-000-0000

Luokat:
1. 100cm
2. 100cm




Osallistujatilanne tarkistettavissa kutsuryppään ensimmäisestä kutsusta.

Ryppään kaikki kutsut: ERJ001, ERJ002, ERJ003, ERJ004, ERJ005, ERJ006, ERJ007, ERJ008, ERJ009, ERJ010, ERJ011, ERJ012, ERJ013, ERJ014, ERJ015, ERJ016, ERJ017, ERJ018, ERJ019, ERJ020, ERJ021, ERJ022, ERJ023, ERJ024, ERJ025, ERJ026, ERJ027, ERJ028, ERJ029, ERJ030


Luokka 1, 100cm

1. Enni (VRL-09601) - Rohkean Harhakuva VH15-018-2069 
2. VP (VRL-14355) - Tuulenpesän Halinalle 
3. Enni (VRL-09601) - Vähäpellon Valtias VH17-018-0109 
4. Natalia (VRL-05175) - Blodeuwedd VH17-024-0012 
5. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Vauhtihirmu 
6. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Lisäjäbä 
7. Sussu (VRL-12636) - Farbranch Mumaí 
8. davis (VRL-10105) - Ryder's Tilikum VH17-012-0046
9. sarqquu (VRL-04374) - Katelynn VH15-027-0136
10. VP (VRL-14355) - Sairaannopee
11. sarqquu (VRL-04374) - Kilimandzharo
12. miivi (VRL-13320) - Kaaso
13. sarqquu (VRL-04373) - Nouvion Arisha VH17-039-0010
14. Kioja (VRL-13006) - Dimi IY VH17-001-0003
15. Oresama (VRL-02753) - Enkelinsiipi VH16-018-2350
16. davis (VRL-10105) - Leonidas v.d. Romilly VH17-012-0070
17. VP (VRL-14355) - Lapintaika VH17-018-0163
18. rebely (VRL-09009) - Gin Zemstvo VH12-001-0659
19. Kioja (VRL-13006) - Clausholms Bulbasaur VH15-061-0033
20. PJ (VRL-14469) - Kievarinkujan Ankkuri
21. davis (VRL-10105) - Sniper Fall VH17-012-0065
22. miivi (VRL-13320) - Hengenvaaran Opaali VH16-018-1726
23. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Matami
24. Hapero (VRL-06115) - Mörkövaaran Viima VH17-018-0146
25. rebely (VRL-09009) - Sorin 'B VH16-001-0305
26. Enni (VRL-09601) - Moon Tekosyy VH17-018-0045
27. Lissu T. (VRL-12701) - Uni Joka Jääköön Tulematta
28. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Vihma VH17-018-0166
29. Hapero (VRL-06115) - Runon Kuusenkuje VH16-018-2794
30. miivi (VRL-13320) - Kuuralehdon Iku-Turso VH16-018-1728
31. Lissu T. (VRL-12701) - Tiilikan Liisi
32. PJ (VRL -14469) - Kievarinkujan Hilla
33. PJ (VRL-14469) - Tiilikan Vinku-Iita
34. Lissu T. (VRL-12701) - Istoriya Puddingduck
35. Kioja (VRL-13006) - Manuel VH13-027-0298
36. Enni (VRL-09601) - Kallohonka VH17-018-0098
37. Natalia (VRL-05175) - Sarasvuon Suvita VH14-018-1287
38. Natalia (VRL-05175) - Kaunialan Kastehelmi VH16-018-2821
39. davis (VRL-10105) - Substar Fall VH17-012-0075
40. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Vinetta VH16-018-1387
41. Kioja (VRL-13006) - Rohkean Hovineito VH17-018-0042
42. Oresama (VRL-02753) - Brüno GER
43. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Takatalvi VH16-018-2546
44. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Enkelipallo
45. miivi (VRL-13320) - Vainooja VH16-018-1670
46. Enni (VRL-09601) - Sysiluodon Wilhelmiina VH17-018-0082
47. Kioja (VRL-13006) - Petäjän Tähdenkehrääjä VH16-018-0555
48. davis (VRL-10105) - Dondarrion Mark VH17-029-0024
49. miivi (VRL-13320) - Dramatique VH16-023-0035
50. VP (VRL-14355) - Villavei VH17-018-0155 

Luokka 2, 100cm

1. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Enkelipallo 
2. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Vinetta VH16-018-1387 
3. PJ (VRL-14469) - Tiilikan Vinku-Iita 
4. miivi (VRL-13320) - Hengenvaaran Opaali VH16-018-1726 
5. davis (VRL-10105) - Sniper Fall VH17-012-0065 
6. miivi (VRL-13320) - Kuuralehdon Iku-Turso VH16-018-1728 
7. Natalia (VRL-05175) - Sarasvuon Suvita VH14-018-1287 
8. Natalia (VRL-05175) - Blodeuwedd VH17-024-0012
9. Hapero (VRL-06115) - Runon Kuusenkuje VH16-018-2794
10. sarqquu (VRL-04374) - Katelynn VH15-027-0136
11. davis (VRL-10105) - Ryder's Tilikum VH17-012-0046
12. davis (VRL-10105) - Leonidas v.d. Romilly VH17-012-0070
13. Enni (VRL-09601) - Moon Tekosyy VH17-018-0045
14. Enni (VRL-09601) - Sysiluodon Wilhelmiina VH17-018-0082
15. rebely (VRL-09009) - Gin Zemstvo VH12-001-0659
16. miivi (VRL-13320) - Vainooja VH16-018-1670
17. VP (VRL-14355) - Sairaannopee
18. Oresama (VRL-02753) - Brüno GER
19. rebely (VRL-09009) - Sorin 'B VH16-001-0305
20. Natalia (VRL-05175) - Kaunialan Kastehelmi VH16-018-2821
21. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Vauhtihirmu
22. VP (VRL-14355) - Villavei VH17-018-0155
23. Kioja (VRL-13006) - Petäjän Tähdenkehrääjä VH16-018-0555
24. Enni (VRL-09601) - Vähäpellon Valtias VH17-018-0109
25. VP (VRL-14355) - Lapintaika VH17-018-0163
26. miivi (VRL-13320) - Kaaso
27. Kioja (VRL-13006) - Manuel VH13-027-0298
28. Oresama (VRL-02753) - Enkelinsiipi VH16-018-2350
29. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Vihma VH17-018-0166
30. PJ (VRL -14469) - Kievarinkujan Hilla
31. PJ (VRL-14469) - Kievarinkujan Ankkuri
32. sarqquu (VRL-04374) - Kilimandzharo
33. sarqquu (VRL-04373) - Nouvion Arisha VH17-039-0010
34. miivi (VRL-13320) - Dramatique VH16-023-0035
35. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Takatalvi VH16-018-2546
36. davis (VRL-10105) - Dondarrion Mark VH17-029-0024
37. Lissu T. (VRL-12701) - Uni Joka Jääköön Tulematta
38. Lissu T. (VRL-12701) - Istoriya Puddingduck
39. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Lisäjäbä
40. Enni (VRL-09601) - Rohkean Harhakuva VH15-018-2069
41. Sussu (VRL-12636) - Farbranch Mumaí
42. Lissu T. (VRL-12701) - Tiilikan Liisi
43. Enni (VRL-09601) - Kallohonka VH17-018-0098
44. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Matami
45. Kioja (VRL-13006) - Clausholms Bulbasaur VH15-061-0033
46. VP (VRL-14355) - Tuulenpesän Halinalle
47. Hapero (VRL-06115) - Mörkövaaran Viima VH17-018-0146
48. davis (VRL-10105) - Substar Fall VH17-012-0075
49. Kioja (VRL-13006) - Dimi IY VH17-001-0003
50. Kioja (VRL-13006) - Rohkean Hovineito VH17-018-0042