ERJ - 14.03.2017

Info & rajoitukset
- Kilpailujen vastuuhenkilö on Hapero (VRL-06115) ja järjestyspaikka Hengenvaara (HENG1633).
- Kilpailuun osallistuvalle VRL-tunnus on pakollinen, seuraan kuuluminen suositeltavaa. Hevosten VH-tunnukset eivät ole pakollisia.
- Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla.

- Yksi hevonen korkeintaan kahteen eri luokkaan.
- Jokaiseen luokkaan otetaan 50 osallistujaa.
- Max 5 hevosta/luokka per ratsastaja.



Osallistumisohjeet
VIP 15.02.2017
Osallistu sähköpostiin hapero@iki.fi otsikoiden ERJ001-030

Luokka
Ratsastaja (VRL-00000) - Ratsu VH00-000-0000

Luokat:
1. 100cm
2. 100cm




Osallistujatilanne tarkistettavissa kutsuryppään ensimmäisestä kutsusta.

Ryppään kaikki kutsut: ERJ001, ERJ002, ERJ003, ERJ004, ERJ005, ERJ006, ERJ007, ERJ008, ERJ009, ERJ010, ERJ011, ERJ012, ERJ013, ERJ014, ERJ015, ERJ016, ERJ017, ERJ018, ERJ019, ERJ020, ERJ021, ERJ022, ERJ023, ERJ024, ERJ025, ERJ026, ERJ027, ERJ028, ERJ029, ERJ030


Luokka 1, 100cm

1. Kioja (VRL-13006) - Clausholms Bulbasaur VH15-061-0033 
2. davis (VRL-10105) - Ryder's Tilikum VH17-012-0046 
3. Natalia (VRL-05175) - Sarasvuon Suvita VH14-018-1287 
4. sarqquu (VRL-04374) - Kilimandzharo 
5. PJ (VRL-14469) - Tiilikan Vinku-Iita 
6. miivi (VRL-13320) - Dramatique VH16-023-0035 
7. VP (VRL-14355) - Villavei VH17-018-0155 
8. miivi (VRL-13320) - Kuuralehdon Iku-Turso VH16-018-1728
9. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Takatalvi VH16-018-2546
10. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Vinetta VH16-018-1387
11. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Vihma VH17-018-0166
12. Natalia (VRL-05175) - Blodeuwedd VH17-024-0012
13. Oresama (VRL-02753) - Brüno GER
14. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Lisäjäbä
15. Natalia (VRL-05175) - Kaunialan Kastehelmi VH16-018-2821
16. Oresama (VRL-02753) - Enkelinsiipi VH16-018-2350
17. Lissu T. (VRL-12701) - Tiilikan Liisi
18. Enni (VRL-09601) - Rohkean Harhakuva VH15-018-2069
19. davis (VRL-10105) - Sniper Fall VH17-012-0065
20. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Vauhtihirmu
21. PJ (VRL -14469) - Kievarinkujan Hilla
22. rebely (VRL-09009) - Sorin 'B VH16-001-0305
23. miivi (VRL-13320) - Vainooja VH16-018-1670
24. davis (VRL-10105) - Substar Fall VH17-012-0075
25. Enni (VRL-09601) - Kallohonka VH17-018-0098
26. Kioja (VRL-13006) - Manuel VH13-027-0298
27. PJ (VRL-14469) - Kievarinkujan Ankkuri
28. miivi (VRL-13320) - Kaaso
29. Lissu T. (VRL-12701) - Uni Joka Jääköön Tulematta
30. miivi (VRL-13320) - Hengenvaaran Opaali VH16-018-1726
31. Kioja (VRL-13006) - Petäjän Tähdenkehrääjä VH16-018-0555
32. VP (VRL-14355) - Tuulenpesän Halinalle
33. VP (VRL-14355) - Sairaannopee
34. Sussu (VRL-12636) - Farbranch Mumaí
35. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Enkelipallo
36. Enni (VRL-09601) - Vähäpellon Valtias VH17-018-0109
37. Hapero (VRL-06115) - Mörkövaaran Viima VH17-018-0146
38. Enni (VRL-09601) - Sysiluodon Wilhelmiina VH17-018-0082
39. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Matami
40. Kioja (VRL-13006) - Rohkean Hovineito VH17-018-0042
41. sarqquu (VRL-04374) - Katelynn VH15-027-0136
42. Lissu T. (VRL-12701) - Istoriya Puddingduck
43. Hapero (VRL-06115) - Runon Kuusenkuje VH16-018-2794
44. Enni (VRL-09601) - Moon Tekosyy VH17-018-0045
45. Kioja (VRL-13006) - Dimi IY VH17-001-0003
46. sarqquu (VRL-04373) - Nouvion Arisha VH17-039-0010
47. davis (VRL-10105) - Leonidas v.d. Romilly VH17-012-0070
48. davis (VRL-10105) - Dondarrion Mark VH17-029-0024
49. rebely (VRL-09009) - Gin Zemstvo VH12-001-0659
50. VP (VRL-14355) - Lapintaika VH17-018-0163 

Luokka 2, 100cm

1. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Vinetta VH16-018-1387 
2. miivi (VRL-13320) - Vainooja VH16-018-1670 
3. sarqquu (VRL-04374) - Katelynn VH15-027-0136 
4. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Lisäjäbä 
5. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Vauhtihirmu 
6. Natalia (VRL-05175) - Blodeuwedd VH17-024-0012 
7. Enni (VRL-09601) - Kallohonka VH17-018-0098 
8. Sussu (VRL-12636) - Farbranch Mumaí
9. davis (VRL-10105) - Ryder's Tilikum VH17-012-0046
10. Enni (VRL-09601) - Sysiluodon Wilhelmiina VH17-018-0082
11. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Vihma VH17-018-0166
12. Kioja (VRL-13006) - Manuel VH13-027-0298
13. Enni (VRL-09601) - Moon Tekosyy VH17-018-0045
14. VP (VRL-14355) - Sairaannopee
15. Lissu T. (VRL-12701) - Istoriya Puddingduck
16. miivi (VRL-13320) - Hengenvaaran Opaali VH16-018-1726
17. miivi (VRL-13320) - Kaaso
18. Hapero (VRL-06115) - Mörkövaaran Viima VH17-018-0146
19. Enni (VRL-09601) - Vähäpellon Valtias VH17-018-0109
20. sarqquu (VRL-04373) - Nouvion Arisha VH17-039-0010
21. VP (VRL-14355) - Tuulenpesän Halinalle
22. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Matami
23. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Takatalvi VH16-018-2546
24. davis (VRL-10105) - Dondarrion Mark VH17-029-0024
25. VP (VRL-14355) - Lapintaika VH17-018-0163
26. PJ (VRL -14469) - Kievarinkujan Hilla
27. Oresama (VRL-02753) - Enkelinsiipi VH16-018-2350
28. rebely (VRL-09009) - Sorin 'B VH16-001-0305
29. Lissu T. (VRL-12701) - Uni Joka Jääköön Tulematta
30. miivi (VRL-13320) - Dramatique VH16-023-0035
31. miivi (VRL-13320) - Kuuralehdon Iku-Turso VH16-018-1728
32. Natalia (VRL-05175) - Kaunialan Kastehelmi VH16-018-2821
33. Enni (VRL-09601) - Rohkean Harhakuva VH15-018-2069
34. davis (VRL-10105) - Substar Fall VH17-012-0075
35. Natalia (VRL-05175) - Sarasvuon Suvita VH14-018-1287
36. PJ (VRL-14469) - Tiilikan Vinku-Iita
37. Kioja (VRL-13006) - Petäjän Tähdenkehrääjä VH16-018-0555
38. Kioja (VRL-13006) - Clausholms Bulbasaur VH15-061-0033
39. davis (VRL-10105) - Leonidas v.d. Romilly VH17-012-0070
40. Hapero (VRL-06115) - Runon Kuusenkuje VH16-018-2794
41. davis (VRL-10105) - Sniper Fall VH17-012-0065
42. VP (VRL-14355) - Villavei VH17-018-0155
43. sarqquu (VRL-04374) - Kilimandzharo
44. Lissu T. (VRL-12701) - Tiilikan Liisi
45. Kioja (VRL-13006) - Rohkean Hovineito VH17-018-0042
46. PJ (VRL-14469) - Kievarinkujan Ankkuri
47. Oresama (VRL-02753) - Brüno GER
48. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Enkelipallo
49. Kioja (VRL-13006) - Dimi IY VH17-001-0003
50. rebely (VRL-09009) - Gin Zemstvo VH12-001-0659