ERJ - 12.03.2017

Info & rajoitukset
- Kilpailujen vastuuhenkilö on Hapero (VRL-06115) ja järjestyspaikka Hengenvaara (HENG1633).
- Kilpailuun osallistuvalle VRL-tunnus on pakollinen, seuraan kuuluminen suositeltavaa. Hevosten VH-tunnukset eivät ole pakollisia.
- Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla.

- Yksi hevonen korkeintaan kahteen eri luokkaan.
- Jokaiseen luokkaan otetaan 50 osallistujaa.
- Max 5 hevosta/luokka per ratsastaja.



Osallistumisohjeet
VIP 15.02.2017
Osallistu sähköpostiin hapero@iki.fi otsikoiden ERJ001-030

Luokka
Ratsastaja (VRL-00000) - Ratsu VH00-000-0000

Luokat:
1. 100cm
2. 100cm




Osallistujatilanne tarkistettavissa kutsuryppään ensimmäisestä kutsusta.

Ryppään kaikki kutsut: ERJ001, ERJ002, ERJ003, ERJ004, ERJ005, ERJ006, ERJ007, ERJ008, ERJ009, ERJ010, ERJ011, ERJ012, ERJ013, ERJ014, ERJ015, ERJ016, ERJ017, ERJ018, ERJ019, ERJ020, ERJ021, ERJ022, ERJ023, ERJ024, ERJ025, ERJ026, ERJ027, ERJ028, ERJ029, ERJ030


Luokka 1, 100cm

1. Enni (VRL-09601) - Kallohonka VH17-018-0098 
2. Hapero (VRL-06115) - Runon Kuusenkuje VH16-018-2794 
3. rebely (VRL-09009) - Sorin 'B VH16-001-0305 
4. miivi (VRL-13320) - Vainooja VH16-018-1670 
5. VP (VRL-14355) - Villavei VH17-018-0155 
6. PJ (VRL-14469) - Kievarinkujan Ankkuri 
7. Oresama (VRL-02753) - Enkelinsiipi VH16-018-2350 
8. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Takatalvi VH16-018-2546
9. davis (VRL-10105) - Ryder's Tilikum VH17-012-0046
10. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Vauhtihirmu
11. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Vihma VH17-018-0166
12. Enni (VRL-09601) - Sysiluodon Wilhelmiina VH17-018-0082
13. Kioja (VRL-13006) - Clausholms Bulbasaur VH15-061-0033
14. Enni (VRL-09601) - Rohkean Harhakuva VH15-018-2069
15. Hapero (VRL-06115) - Mörkövaaran Viima VH17-018-0146
16. davis (VRL-10105) - Sniper Fall VH17-012-0065
17. Oresama (VRL-02753) - Brüno GER
18. Lissu T. (VRL-12701) - Tiilikan Liisi
19. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Vinetta VH16-018-1387
20. miivi (VRL-13320) - Kaaso
21. VP (VRL-14355) - Sairaannopee
22. Kioja (VRL-13006) - Dimi IY VH17-001-0003
23. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Lisäjäbä
24. VP (VRL-14355) - Tuulenpesän Halinalle
25. PJ (VRL -14469) - Kievarinkujan Hilla
26. Kioja (VRL-13006) - Manuel VH13-027-0298
27. miivi (VRL-13320) - Kuuralehdon Iku-Turso VH16-018-1728
28. rebely (VRL-09009) - Gin Zemstvo VH12-001-0659
29. Lissu T. (VRL-12701) - Uni Joka Jääköön Tulematta
30. Kioja (VRL-13006) - Petäjän Tähdenkehrääjä VH16-018-0555
31. Natalia (VRL-05175) - Blodeuwedd VH17-024-0012
32. davis (VRL-10105) - Dondarrion Mark VH17-029-0024
33. davis (VRL-10105) - Substar Fall VH17-012-0075
34. sarqquu (VRL-04373) - Nouvion Arisha VH17-039-0010
35. Natalia (VRL-05175) - Sarasvuon Suvita VH14-018-1287
36. sarqquu (VRL-04374) - Katelynn VH15-027-0136
37. miivi (VRL-13320) - Dramatique VH16-023-0035
38. sarqquu (VRL-04374) - Kilimandzharo
39. Natalia (VRL-05175) - Kaunialan Kastehelmi VH16-018-2821
40. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Matami
41. miivi (VRL-13320) - Hengenvaaran Opaali VH16-018-1726
42. Enni (VRL-09601) - Vähäpellon Valtias VH17-018-0109
43. Enni (VRL-09601) - Moon Tekosyy VH17-018-0045
44. Lissu T. (VRL-12701) - Istoriya Puddingduck
45. Kioja (VRL-13006) - Rohkean Hovineito VH17-018-0042
46. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Enkelipallo
47. davis (VRL-10105) - Leonidas v.d. Romilly VH17-012-0070
48. PJ (VRL-14469) - Tiilikan Vinku-Iita
49. VP (VRL-14355) - Lapintaika VH17-018-0163
50. Sussu (VRL-12636) - Farbranch Mumaí 

Luokka 2, 100cm

1. Oresama (VRL-02753) - Enkelinsiipi VH16-018-2350 
2. miivi (VRL-13320) - Hengenvaaran Opaali VH16-018-1726 
3. VP (VRL-14355) - Tuulenpesän Halinalle 
4. Enni (VRL-09601) - Kallohonka VH17-018-0098 
5. sarqquu (VRL-04374) - Kilimandzharo 
6. miivi (VRL-13320) - Vainooja VH16-018-1670 
7. Kioja (VRL-13006) - Petäjän Tähdenkehrääjä VH16-018-0555 
8. VP (VRL-14355) - Sairaannopee
9. Natalia (VRL-05175) - Kaunialan Kastehelmi VH16-018-2821
10. VP (VRL-14355) - Villavei VH17-018-0155
11. Kioja (VRL-13006) - Rohkean Hovineito VH17-018-0042
12. davis (VRL-10105) - Dondarrion Mark VH17-029-0024
13. Natalia (VRL-05175) - Blodeuwedd VH17-024-0012
14. Hapero (VRL-06115) - Mörkövaaran Viima VH17-018-0146
15. Enni (VRL-09601) - Sysiluodon Wilhelmiina VH17-018-0082
16. sarqquu (VRL-04373) - Nouvion Arisha VH17-039-0010
17. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Vauhtihirmu
18. davis (VRL-10105) - Ryder's Tilikum VH17-012-0046
19. rebely (VRL-09009) - Sorin 'B VH16-001-0305
20. miivi (VRL-13320) - Kaaso
21. Lissu T. (VRL-12701) - Uni Joka Jääköön Tulematta
22. sarqquu (VRL-04374) - Katelynn VH15-027-0136
23. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Matami
24. Natalia (VRL-05175) - Sarasvuon Suvita VH14-018-1287
25. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Lisäjäbä
26. Oresama (VRL-02753) - Brüno GER
27. davis (VRL-10105) - Sniper Fall VH17-012-0065
28. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Enkelipallo
29. Lissu T. (VRL-12701) - Istoriya Puddingduck
30. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Vinetta VH16-018-1387
31. davis (VRL-10105) - Substar Fall VH17-012-0075
32. davis (VRL-10105) - Leonidas v.d. Romilly VH17-012-0070
33. Enni (VRL-09601) - Rohkean Harhakuva VH15-018-2069
34. Kioja (VRL-13006) - Dimi IY VH17-001-0003
35. Lissu T. (VRL-12701) - Tiilikan Liisi
36. Hapero (VRL-06115) - Runon Kuusenkuje VH16-018-2794
37. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Vihma VH17-018-0166
38. Enni (VRL-09601) - Moon Tekosyy VH17-018-0045
39. PJ (VRL-14469) - Tiilikan Vinku-Iita
40. rebely (VRL-09009) - Gin Zemstvo VH12-001-0659
41. PJ (VRL-14469) - Kievarinkujan Ankkuri
42. Kioja (VRL-13006) - Clausholms Bulbasaur VH15-061-0033
43. VP (VRL-14355) - Lapintaika VH17-018-0163
44. Enni (VRL-09601) - Vähäpellon Valtias VH17-018-0109
45. Kioja (VRL-13006) - Manuel VH13-027-0298
46. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Takatalvi VH16-018-2546
47. miivi (VRL-13320) - Dramatique VH16-023-0035
48. Sussu (VRL-12636) - Farbranch Mumaí
49. PJ (VRL -14469) - Kievarinkujan Hilla
50. miivi (VRL-13320) - Kuuralehdon Iku-Turso VH16-018-1728