ERJ - 03.03.2017

Info & rajoitukset
- Kilpailujen vastuuhenkilö on Hapero (VRL-06115) ja järjestyspaikka Hengenvaara (HENG1633).
- Kilpailuun osallistuvalle VRL-tunnus on pakollinen, seuraan kuuluminen suositeltavaa. Hevosten VH-tunnukset eivät ole pakollisia.
- Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla.

- Yksi hevonen korkeintaan kahteen eri luokkaan.
- Jokaiseen luokkaan otetaan 50 osallistujaa.
- Max 5 hevosta/luokka per ratsastaja.



Osallistumisohjeet
VIP 15.02.2017
Osallistu sähköpostiin hapero@iki.fi otsikoiden ERJ001-030

Luokka
Ratsastaja (VRL-00000) - Ratsu VH00-000-0000

Luokat:
1. 100cm
2. 100cm




Osallistujatilanne tarkistettavissa kutsuryppään ensimmäisestä kutsusta.

Ryppään kaikki kutsut: ERJ001, ERJ002, ERJ003, ERJ004, ERJ005, ERJ006, ERJ007, ERJ008, ERJ009, ERJ010, ERJ011, ERJ012, ERJ013, ERJ014, ERJ015, ERJ016, ERJ017, ERJ018, ERJ019, ERJ020, ERJ021, ERJ022, ERJ023, ERJ024, ERJ025, ERJ026, ERJ027, ERJ028, ERJ029, ERJ030


Luokka 1, 100cm

1. Natalia (VRL-05175) - Kaunialan Kastehelmi VH16-018-2821 
2. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Enkelipallo 
3. Lissu T. (VRL-12701) - Uni Joka Jääköön Tulematta 
4. VP (VRL-14355) - Sairaannopee 
5. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Lisäjäbä 
6. Enni (VRL-09601) - Kallohonka VH17-018-0098 
7. Kioja (VRL-13006) - Manuel VH13-027-0298 
8. Kioja (VRL-13006) - Rohkean Hovineito VH17-018-0042
9. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Vinetta VH16-018-1387
10. davis (VRL-10105) - Ryder's Tilikum VH17-012-0046
11. Sussu (VRL-12636) - Farbranch Mumaí
12. sarqquu (VRL-04373) - Nouvion Arisha VH17-039-0010
13. Enni (VRL-09601) - Sysiluodon Wilhelmiina VH17-018-0082
14. rebely (VRL-09009) - Sorin 'B VH16-001-0305
15. Enni (VRL-09601) - Rohkean Harhakuva VH15-018-2069
16. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Vauhtihirmu
17. Hapero (VRL-06115) - Mörkövaaran Viima VH17-018-0146
18. davis (VRL-10105) - Sniper Fall VH17-012-0065
19. Enni (VRL-09601) - Moon Tekosyy VH17-018-0045
20. miivi (VRL-13320) - Kuuralehdon Iku-Turso VH16-018-1728
21. davis (VRL-10105) - Substar Fall VH17-012-0075
22. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Vihma VH17-018-0166
23. Natalia (VRL-05175) - Sarasvuon Suvita VH14-018-1287
24. davis (VRL-10105) - Dondarrion Mark VH17-029-0024
25. VP (VRL-14355) - Tuulenpesän Halinalle
26. Oresama (VRL-02753) - Enkelinsiipi VH16-018-2350
27. sarqquu (VRL-04374) - Kilimandzharo
28. miivi (VRL-13320) - Kaaso
29. PJ (VRL-14469) - Kievarinkujan Ankkuri
30. Lissu T. (VRL-12701) - Tiilikan Liisi
31. davis (VRL-10105) - Leonidas v.d. Romilly VH17-012-0070
32. VP (VRL-14355) - Lapintaika VH17-018-0163
33. miivi (VRL-13320) - Dramatique VH16-023-0035
34. PJ (VRL -14469) - Kievarinkujan Hilla
35. Kioja (VRL-13006) - Clausholms Bulbasaur VH15-061-0033
36. Enni (VRL-09601) - Vähäpellon Valtias VH17-018-0109
37. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Matami
38. rebely (VRL-09009) - Gin Zemstvo VH12-001-0659
39. Hapero (VRL-06115) - Runon Kuusenkuje VH16-018-2794
40. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Takatalvi VH16-018-2546
41. Lissu T. (VRL-12701) - Istoriya Puddingduck
42. sarqquu (VRL-04374) - Katelynn VH15-027-0136
43. Kioja (VRL-13006) - Dimi IY VH17-001-0003
44. PJ (VRL-14469) - Tiilikan Vinku-Iita
45. miivi (VRL-13320) - Vainooja VH16-018-1670
46. Oresama (VRL-02753) - Brüno GER
47. Kioja (VRL-13006) - Petäjän Tähdenkehrääjä VH16-018-0555
48. Natalia (VRL-05175) - Blodeuwedd VH17-024-0012
49. VP (VRL-14355) - Villavei VH17-018-0155
50. miivi (VRL-13320) - Hengenvaaran Opaali VH16-018-1726 

Luokka 2, 100cm

1. VP (VRL-14355) - Lapintaika VH17-018-0163 
2. miivi (VRL-13320) - Kaaso 
3. Oresama (VRL-02753) - Brüno GER 
4. Sussu (VRL-12636) - Farbranch Mumaí 
5. Enni (VRL-09601) - Kallohonka VH17-018-0098 
6. VP (VRL-14355) - Sairaannopee 
7. davis (VRL-10105) - Substar Fall VH17-012-0075 
8. davis (VRL-10105) - Dondarrion Mark VH17-029-0024
9. Lissu T. (VRL-12701) - Tiilikan Liisi
10. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Vauhtihirmu
11. Hapero (VRL-06115) - Runon Kuusenkuje VH16-018-2794
12. miivi (VRL-13320) - Vainooja VH16-018-1670
13. sarqquu (VRL-04374) - Katelynn VH15-027-0136
14. davis (VRL-10105) - Ryder's Tilikum VH17-012-0046
15. davis (VRL-10105) - Leonidas v.d. Romilly VH17-012-0070
16. Kioja (VRL-13006) - Dimi IY VH17-001-0003
17. Natalia (VRL-05175) - Kaunialan Kastehelmi VH16-018-2821
18. miivi (VRL-13320) - Kuuralehdon Iku-Turso VH16-018-1728
19. rebely (VRL-09009) - Gin Zemstvo VH12-001-0659
20. Enni (VRL-09601) - Vähäpellon Valtias VH17-018-0109
21. miivi (VRL-13320) - Hengenvaaran Opaali VH16-018-1726
22. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Vinetta VH16-018-1387
23. VP (VRL-14355) - Villavei VH17-018-0155
24. Enni (VRL-09601) - Rohkean Harhakuva VH15-018-2069
25. Natalia (VRL-05175) - Sarasvuon Suvita VH14-018-1287
26. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Enkelipallo
27. PJ (VRL-14469) - Kievarinkujan Ankkuri
28. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Matami
29. PJ (VRL-14469) - Tiilikan Vinku-Iita
30. PJ (VRL -14469) - Kievarinkujan Hilla
31. miivi (VRL-13320) - Dramatique VH16-023-0035
32. Enni (VRL-09601) - Sysiluodon Wilhelmiina VH17-018-0082
33. Lissu T. (VRL-12701) - Uni Joka Jääköön Tulematta
34. Oresama (VRL-02753) - Enkelinsiipi VH16-018-2350
35. Kioja (VRL-13006) - Clausholms Bulbasaur VH15-061-0033
36. Natalia (VRL-05175) - Blodeuwedd VH17-024-0012
37. Kioja (VRL-13006) - Rohkean Hovineito VH17-018-0042
38. Hapero (VRL-06115) - Mörkövaaran Viima VH17-018-0146
39. Kioja (VRL-13006) - Petäjän Tähdenkehrääjä VH16-018-0555
40. VP (VRL-14355) - Tuulenpesän Halinalle
41. Enni (VRL-09601) - Moon Tekosyy VH17-018-0045
42. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Lisäjäbä
43. sarqquu (VRL-04373) - Nouvion Arisha VH17-039-0010
44. rebely (VRL-09009) - Sorin 'B VH16-001-0305
45. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Takatalvi VH16-018-2546
46. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Vihma VH17-018-0166
47. Kioja (VRL-13006) - Manuel VH13-027-0298
48. Lissu T. (VRL-12701) - Istoriya Puddingduck
49. davis (VRL-10105) - Sniper Fall VH17-012-0065
50. sarqquu (VRL-04374) - Kilimandzharo