ERJ - 02.03.2017

Info & rajoitukset
- Kilpailujen vastuuhenkilö on Hapero (VRL-06115) ja järjestyspaikka Hengenvaara (HENG1633).
- Kilpailuun osallistuvalle VRL-tunnus on pakollinen, seuraan kuuluminen suositeltavaa. Hevosten VH-tunnukset eivät ole pakollisia.
- Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla.

- Yksi hevonen korkeintaan kahteen eri luokkaan.
- Jokaiseen luokkaan otetaan 50 osallistujaa.
- Max 5 hevosta/luokka per ratsastaja.



Osallistumisohjeet
VIP 15.02.2017
Osallistu sähköpostiin hapero@iki.fi otsikoiden ERJ001-030

Luokka
Ratsastaja (VRL-00000) - Ratsu VH00-000-0000

Luokat:
1. 100cm
2. 100cm




Osallistujatilanne tarkistettavissa kutsuryppään ensimmäisestä kutsusta.

Ryppään kaikki kutsut: ERJ001, ERJ002, ERJ003, ERJ004, ERJ005, ERJ006, ERJ007, ERJ008, ERJ009, ERJ010, ERJ011, ERJ012, ERJ013, ERJ014, ERJ015, ERJ016, ERJ017, ERJ018, ERJ019, ERJ020, ERJ021, ERJ022, ERJ023, ERJ024, ERJ025, ERJ026, ERJ027, ERJ028, ERJ029, ERJ030


Luokka 1, 100cm

1. Lissu T. (VRL-12701) - Istoriya Puddingduck 
2. VP (VRL-14355) - Tuulenpesän Halinalle 
3. PJ (VRL -14469) - Kievarinkujan Hilla 
4. Lissu T. (VRL-12701) - Uni Joka Jääköön Tulematta 
5. sarqquu (VRL-04374) - Katelynn VH15-027-0136 
6. rebely (VRL-09009) - Gin Zemstvo VH12-001-0659 
7. Natalia (VRL-05175) - Blodeuwedd VH17-024-0012 
8. Enni (VRL-09601) - Kallohonka VH17-018-0098
9. Enni (VRL-09601) - Sysiluodon Wilhelmiina VH17-018-0082
10. Natalia (VRL-05175) - Kaunialan Kastehelmi VH16-018-2821
11. Sussu (VRL-12636) - Farbranch Mumaí
12. PJ (VRL-14469) - Tiilikan Vinku-Iita
13. Kioja (VRL-13006) - Rohkean Hovineito VH17-018-0042
14. miivi (VRL-13320) - Hengenvaaran Opaali VH16-018-1726
15. VP (VRL-14355) - Sairaannopee
16. miivi (VRL-13320) - Kaaso
17. Kioja (VRL-13006) - Dimi IY VH17-001-0003
18. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Vinetta VH16-018-1387
19. davis (VRL-10105) - Substar Fall VH17-012-0075
20. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Vihma VH17-018-0166
21. PJ (VRL-14469) - Kievarinkujan Ankkuri
22. Enni (VRL-09601) - Vähäpellon Valtias VH17-018-0109
23. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Vauhtihirmu
24. miivi (VRL-13320) - Kuuralehdon Iku-Turso VH16-018-1728
25. Lissu T. (VRL-12701) - Tiilikan Liisi
26. davis (VRL-10105) - Ryder's Tilikum VH17-012-0046
27. Kioja (VRL-13006) - Clausholms Bulbasaur VH15-061-0033
28. miivi (VRL-13320) - Dramatique VH16-023-0035
29. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Matami
30. sarqquu (VRL-04373) - Nouvion Arisha VH17-039-0010
31. VP (VRL-14355) - Villavei VH17-018-0155
32. Oresama (VRL-02753) - Enkelinsiipi VH16-018-2350
33. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Enkelipallo
34. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Lisäjäbä
35. sarqquu (VRL-04374) - Kilimandzharo
36. Enni (VRL-09601) - Moon Tekosyy VH17-018-0045
37. Hapero (VRL-06115) - Runon Kuusenkuje VH16-018-2794
38. Oresama (VRL-02753) - Brüno GER
39. Kioja (VRL-13006) - Manuel VH13-027-0298
40. Enni (VRL-09601) - Rohkean Harhakuva VH15-018-2069
41. davis (VRL-10105) - Sniper Fall VH17-012-0065
42. davis (VRL-10105) - Dondarrion Mark VH17-029-0024
43. davis (VRL-10105) - Leonidas v.d. Romilly VH17-012-0070
44. VP (VRL-14355) - Lapintaika VH17-018-0163
45. miivi (VRL-13320) - Vainooja VH16-018-1670
46. rebely (VRL-09009) - Sorin 'B VH16-001-0305
47. Kioja (VRL-13006) - Petäjän Tähdenkehrääjä VH16-018-0555
48. Hapero (VRL-06115) - Mörkövaaran Viima VH17-018-0146
49. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Takatalvi VH16-018-2546
50. Natalia (VRL-05175) - Sarasvuon Suvita VH14-018-1287 

Luokka 2, 100cm

1. sarqquu (VRL-04373) - Nouvion Arisha VH17-039-0010 
2. VP (VRL-14355) - Sairaannopee 
3. Natalia (VRL-05175) - Blodeuwedd VH17-024-0012 
4. Lissu T. (VRL-12701) - Tiilikan Liisi 
5. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Matami 
6. Enni (VRL-09601) - Kallohonka VH17-018-0098 
7. Hapero (VRL-06115) - Runon Kuusenkuje VH16-018-2794 
8. Oresama (VRL-02753) - Brüno GER
9. Enni (VRL-09601) - Vähäpellon Valtias VH17-018-0109
10. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Enkelipallo
11. PJ (VRL-14469) - Kievarinkujan Ankkuri
12. Kioja (VRL-13006) - Petäjän Tähdenkehrääjä VH16-018-0555
13. Lissu T. (VRL-12701) - Uni Joka Jääköön Tulematta
14. Lissu T. (VRL-12701) - Istoriya Puddingduck
15. davis (VRL-10105) - Substar Fall VH17-012-0075
16. PJ (VRL-14469) - Tiilikan Vinku-Iita
17. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Vauhtihirmu
18. Hapero (VRL-06115) - Mörkövaaran Viima VH17-018-0146
19. VP (VRL-14355) - Lapintaika VH17-018-0163
20. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Lisäjäbä
21. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Vihma VH17-018-0166
22. miivi (VRL-13320) - Hengenvaaran Opaali VH16-018-1726
23. miivi (VRL-13320) - Kuuralehdon Iku-Turso VH16-018-1728
24. Oresama (VRL-02753) - Enkelinsiipi VH16-018-2350
25. Enni (VRL-09601) - Rohkean Harhakuva VH15-018-2069
26. Natalia (VRL-05175) - Sarasvuon Suvita VH14-018-1287
27. davis (VRL-10105) - Sniper Fall VH17-012-0065
28. PJ (VRL -14469) - Kievarinkujan Hilla
29. Enni (VRL-09601) - Sysiluodon Wilhelmiina VH17-018-0082
30. Kioja (VRL-13006) - Clausholms Bulbasaur VH15-061-0033
31. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Takatalvi VH16-018-2546
32. Enni (VRL-09601) - Moon Tekosyy VH17-018-0045
33. Kioja (VRL-13006) - Rohkean Hovineito VH17-018-0042
34. davis (VRL-10105) - Ryder's Tilikum VH17-012-0046
35. davis (VRL-10105) - Dondarrion Mark VH17-029-0024
36. Kioja (VRL-13006) - Dimi IY VH17-001-0003
37. Natalia (VRL-05175) - Kaunialan Kastehelmi VH16-018-2821
38. VP (VRL-14355) - Villavei VH17-018-0155
39. Sussu (VRL-12636) - Farbranch Mumaí
40. Kioja (VRL-13006) - Manuel VH13-027-0298
41. miivi (VRL-13320) - Vainooja VH16-018-1670
42. rebely (VRL-09009) - Sorin 'B VH16-001-0305
43. sarqquu (VRL-04374) - Kilimandzharo
44. miivi (VRL-13320) - Kaaso
45. VP (VRL-14355) - Tuulenpesän Halinalle
46. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Vinetta VH16-018-1387
47. sarqquu (VRL-04374) - Katelynn VH15-027-0136
48. miivi (VRL-13320) - Dramatique VH16-023-0035
49. davis (VRL-10105) - Leonidas v.d. Romilly VH17-012-0070
50. rebely (VRL-09009) - Gin Zemstvo VH12-001-0659